המדריך לפתיחת עסק לצילום תמונות ילדים!

צילומי ילדים הם דבר נפוץ ומקובל מאוד. כל ערב חג, שמחה משפחתית, ואפילו חנות ילדים המוכרת בגדי ילדים, נדרשים לצילומי ילדים. הפוסט שלפניכם יציג עבורכם את כל המידע העסקי שחשוב להכיר לפני פתיחת עסק לצילומי ילדים.

מי קהל היעד של עסק לצילומי ילדים?

  1. משפחות עם ילדים.
  2. בתי ספר ומעונות.
  3. חנויות בגדי ילדים ועורכי קטלוגים.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים לפתיחת עסק לצילומי ילדים?

  1.  בדיקת עלויות וגיוס מימון – אם אתם רוצים לפתוח עסק חדש, אתם חייבים לפנות לייעוץ עסקי. יועץ עסקי מנוסה יבנה עבורכם תוכנית עסקית מסודרת ומקצועית. תוכנית עסקית מכילה את כל פרטי הקמת העסק. פירוט ההוצאות, פירוט ההכנסות הצפויות ובה מציבים מטרות ויעדים להגדלת רווחיות העסק.

  2. הנפקת תעודת עוסק פטור – פתיחת תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. 

  3. צלם/ת לא חייב לשכור מקום לסטודיו. אתם יכולים להשתמש באחד מחדרי הבית בתקופת ההתחלה. כמובן שאת החדר הזה תטפחו, תוסיפו לו תאורה מתאימה לצילום, איבזור מתאים ועוד. בהמשך תוכלו לשכור מקום מוחץ לבית עבור צילום הילדים.

  4. רכישת ציוד  – הציוד הנדרש לפתיחת עסק של צילומי ילדים הוא, מצלמה מקצועית (כמה עשרות אלפי ש"ח), תאורות מיוחדות (כאן העלות משתנה), אביזרים המתאימים לצילום כמו כסאות עתיקים, כובעים, רקעים ועוד. מדובר בעלות כוללת לא גבוהה במיוחד.

  5. מיתוג ופרסום – אין מושג של צלם/ת מצליח שלא השקיע בשיווק. קיימים בשוק אינספור צלמים וצלמות כך שאם אין בכם משהו יוצא דופן, למה שיפנו דווקא אליכם? לכן חשוב מאוד לפנות למשווק מנוסה ולשלם לו כמו שצריך על מנת שישווק את העסק שלכם בצורה משכנעת מאוד.

 

רוצים לפתוח עסק של צילומי ילדים בלי לקחת סיכונים? המומחים של המפתח לליווי והקמת עסקים כאן בשבילכם. אנו נעזור גם לכם לפתוח עסק בצורה מחושבת ומושכלת. כשמקימים עסק פונים למומחים בתחום. דברו איתנו.