איך ללמד פיתוח קול ולהרוויח כסף? 

מי לא אוהב לשיר? אם עברתם בעצמכם קורסים מקצועיים של פיתוח קול, ויש לכם מה למכור, תוכלו להתחיל להרוויח כסף וללמד פיתוח קול. איך עושים את זה? המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים, כאן בשבילכם. 

פתחו לעצמכם טכניקה ללימוד פיתוח קול

לא תוכלו לעשות העתק הדבק של השיעורים אותם למדתם בעצמכם. תצטרכו להכין שיעורים ולהכין לעצמכם חומר טוב ואיכותי כדי להנחיל לתלמידים צורת שירה נכונה בצורה חווייתית. גם אם אין לכם תואר ולא עברתם הכשרות בבתי ספר מקצועיים, תוכלו ללמד תלמידים פרטיים או בקבוצות. ילדים שאוהבים לשיר וישמעו על חוג ללימוד פיתוח קול, ישמחו להירשם אליו. 

חשוב מאוד לסגנן לעצמכם קו אחיד בכל השיעורים, ונפרט: כל השיעורים מתחילים עם תרגילים ורק אחר כך עוברים לעבוד על השיר או על הדואט עליו אתם עובדים כרגע. התרגילים צריכים להשתכלל בכל פעם שהתלמידים מגיעים עד לרמה גבוהה בביצוע. 

דואטים הם הדבר שתלמידים הכי אוהבים. אם אתם רוצים לבסס את עצמכם ולקבל כמה שיותר תלמידים, חשוב מאוד שתשיגו דואטים יפים ומעשירים שישאירו על התלמידים שלכם רושם טוב, יתנו להם את התחושה שהם זמרי על. 

איך לפרסם את עצמכם? 

פנו לגרפיקאי מקצועי שימתג לכם את העסק. ואחר כך פרסמו בעיתונים מקומיים. תכל'ס, קהל היעד שלכם זה ילדים מאזור המגורים שלכם, לכן אין צורך ללכת על פרסום דיגיטלי, אלא אם כן אתם חושבים על גדול ומעוניינים לפתוח קורס דיגיטלי בזום וכך אתם יכולים לפרוץ דרך ולהגיע לכל מקום ללא שום מחסום. ברור שאם אתם בעניין לגדול, ולעשות שיעורים גם מחוץ לעיר, שיווק בדיגיטל, היא הפלטפורמה המתאימה לצרכים שלכם. 

הוראת פיתוח קול

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

האם אוכל ללמד פיתוח קול בבתי ספר? 

בתי ספר המעסיקים מורים בתחום המוזיקה, דורשים מהם להיות בעלי תואר ראשון. אם אין לכם תואר ראשון, תוכלו לנסות להתקבל לעבודה במתנ"סים. בכל תחילת שנה המתנס"ים נאבקים על פתיחת חוגים רבים ומגוונים ככל שניתן. ברגע שתציעו את עצמכם, יסתפקו בהמלצות. לא בטוח שיבקשו את התעודות שלכם. 

כמובן שאם עברתם הכשרה מקצועית ויש לכם תואר במוזיקה, תוכלו להתקבל לעבוד כמעט בכל מקום. 

חוששים להיכנס לעולם העצמאים? לא יודעים איך להתחיל חיים פיננסים המתוכננים בצורה ראויה? בדיוק בשבילכם אנחנו כאן. חברת המפתח ללווי והקמת עסקים תתן לכם יד בכל התהליך של הקמת העסק ובניית התוכנית העסקית להגדלת הרווחים. 

דברו איתנו.