המדריך לפתיחת עסק לעיצוב בארים ושולחנות מתוקים!

יש לכם חוש לעיצוב שולחנות ומארזים מעוצבים? אתם יכולים להיות מעצבי בארים לאירועים! מעצבי בארים מרוויחים טוב ומצד שני לא עובדים קשה מדי. כי הם אוהבים את העבודה שלהם. אם אתם כאלו, הפוסט הזה יעזור לכם להתקדם ולהגיע רחוק. כי עם יכולות והכוונה מקצועית, העסק שלכם יכול להצליח ולפרוח.

מיהו קהל היעד שלכם?

  • שמחות ואירועים.

כל אירוע של קהל משתתפים, מצריך בר, פרחים ועוגות. לא כל אחד יודע לעשות את זה כמו שצריך. אתם תפרסמו את עצמכם בתור מעצבי בארים ושולחנות מתוקים והביקוש לעבודה שלכם יתחיל לזרום. גם בשמחות כמו אירוסין, בר מצווה וכדומה משקיעים בבר יפה. אתם יכולים לעשות את זה כמו שצריך ולהנות מהכנסה נחמדה.

  • מפיקי אירועים
    מפיקי אירועים נעזרים הרבה במעצבי בארים ושולחנות מתוקים לעיצוב ומיתוג אירועים. פנו לקהל יעד זה.
  • קורסים למבוגרים

ישנם עוד אנשים כמוכם שיש להם את זה בידיים. תוכלו לפרסם סדרת סדנאות מקצועית בה תשלמו את סודות המקצוע. הרבה ישמחו לקבל טיפים לעיצוב בארים ושולחנות מתוקים.

  • חוגים חובבנים לילדים

גם ילדים אוהבים להשקיע בתחום. אם אתם מחפשים ללמד ילדים בצורה חובבנית, תוכלו להציע את עצמכם לבתי ספר וללמד בחוגים קבוצות של ילדים ליצירת דברים מעניינים מממתקים וכדומה.

  • חנויות מתנות

אם אתם גם יודעים להכין פטיפורים ( זאת לא תורה גדולה כל כך. זה עניין של תבניות סיליקון מתאימות, חומרים מיוחדים וקצת מיומנות), תוכלו למכור פטיפורים מיוחדים באופן פרטי וכמובן גם במכירה של כמויות לחנויות.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

כמה עולה לפתוח עסק של עיצוב ברים?

התחום של עיצוב ברים אינו תחום יקר. אם יש לכם את זה בידיים, אתם רק צריכים לקחת קורס קצר כדי לקבל כלים מקצועיים נוספים, לקנות כלים המיועדים לעיצוב. מדובר בעלות של כמה אלפי שקלים בודדים. כך שבאמת אתם יכולים לצאת לדרך ולעצב אירועים בסטייל.

מה חשוב שתדעו לפני שאתם מתחילים לעצב בארים?

חשוב מאוד לדעת שעיצוב ברים מצריך דיוק, סבלנות והשקעה רבה. לא תוכלו להבטיח להגיע לכמה אירועים ביום אחד. גם מבחינת הזמן היקר וגם מכיון שהכוח והיכולת להתרכז כל כך הרבה שעות, מוגבל. אל תתחייבו יותר מדי. נסו את עצמכם קודם בשטח כדי שתכירו את הכוחות והיכולת שלכם לעמוד בלחץ של זמן.

פנו לחברת המפתח לליווי והקמת עסקים כדי להנות מייעוץ עסקי מקצועי ויעיל לאורך כל הדרך. נשמח לסייע גם לכם.