המדריך לפתיחת עסק לחובש רפואת חירום

אם עברתם הכשרת חובש בהצלחה, אתם יכולים להפוך לעצמאים. כאן נביא בפניכם את המידע שחשוב לדעת לפני שמקימים עסק כזה. בהצלחה! 

מי קהל היעד? 

מוסדות – כל מוסד שיוצא לטיול, או אפילו לאולם אירועים ליום שלם, חייב שיהיה חובש בשטח. תוכלו לבצע שיתופי פעולה יחד עם עוד חובשים מכל הארץ במקרה שאתם לא יכולים לקבל הצעת עבודה.

נהגי אמבולנס – עם הכשרת חובש תוכלו לרכוש אמבולנס פרטי ולהקים עסק לאמבולנסים פרטיים. 

 

הקמת עסק עצמאי כמעניק עזרה ראשונה.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מה כולל התפקיד? 

עליכם להתלוות לטיולים, בדרך כלל כמאספים ולהיות דרוכים למקרה שצריך את עזרתכם. 

טיפ: אם אתם רוצים להיבדל מהמתחרים שלכם ולגרום לבתי הספר לרצות דווקא אתכם כחובשים, תוכלו להציע שירותים נוספים כמו אבטחה/ צילום ועוד. 

מהם שלבי פתיחת העסק? 

  1. פתיחת תיק עוסק ברשויות המע"מ המיסים והביטוח לאומי – גם אם אתם לא פותחים עסק עם משרד ומחשב, כדי לעבוד עם בתי ספר עליכם להנפיק להם קבלות, בתי ספר עובדים עם פרילנסרים תמורת קבלות.

     

  2. יצירת קשר עם רואה חשבון – כדי לחסוך ממכם את כאב הראש ולקבל את הליווי הצמוד בנוגע לתהליך פתיחת העסק והדרישות התקופתיות של הביטוח הלאומי והרשות המיסים, חשוב מאוד לעבוד עם מנהל חשבונות. גם לעסקים פטורים זה משתלם.

     

  3. רכישת ציוד – כדי לתת שירותי חבישה מעולים, עליכם להצטייד עם ציוד עזרה ראשונה מתקדם ואם בחרתם לתת שירות נוסף, הצטיידו גם עבור מה שהוא ידרוש מכם.

     

  4. תוכנית עסקית – לפני שבונים בית, פונים לאדריכל לבניית שרטוט. כך בדיוק יש צורך לפנות ליועץ עסקי לפני שפותחים עסק. בניית תוכנית עסקית הינה חובה על כל בעל עסק, גם אם מדובר בעוסק פטור. התוכנית העסקית היא התמהיל הכולל את כל הפרטים על העסק כיום, וכן את התוכניות והצפי לעתיד. 

מחפשים יועץ עסקי לליווי עסק בהקמה?

הכירו את המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים שיתנו לכם יד בדרך החדשה. אנו מלווים עסקים במגוון תחומים, ונשמח להכיר גם אתכם ולעזור לכם לממש את החלום. דברו איתנו כדי להתחיל בשינוי.