המדריך לפתיחת סטודיו להתעמלות וספורט!

אם אתם נושמים ספורט ואתם בעלי הכשרה בתחום, הגיע הזמן להפוך את האהבה למקצוע. בשורות הבאות תקבלו את כל המידע איך לפתוח סטודיו להתעמלות וספורט, כמה כסף זה עולה ואילו אביזרים תדרשו לקנות כדי לפתוח את העסק החדש. קדימה!

היום ישנה מודעות גבוהה לחשיבות הספורט. ילדים קטנים כבר יודעים לומר שזה לא בריא לא להתעמל. אבל היום יותר מבעבר, קיים מבחר עצום של ממתקים ומאכלים משמינים ויחד עם זאת, מחלות רבות הנגרמות מהשמנת יתר. צריך להניע ולהזיז את הגוף. אורח חיים יושבני הוא אסון לגוף. ישיבה ממושכת עלולה להוביל לנזק מתמשך לגוף. במקרים כאלו חשיבות הספורט היא קריטית.

מיהו קהל היעד שלכם?

אנשים פרטיים

אנשים שדואגים לבריאות הגוף והנפש שלהם ישמחו לשמוע שפתחתם בקרבת מקום סטודיו לאימוני ספורט. כמובן שתוכלו לחלק את הנרשמים לקבוצות של בנים ובנות. ילדי בית ספר, תיכון, מבוגרים, נשים וגברים. כך שתהיה חלוקה נפרדת יותר, תוכלו להתאים את השיעור למטרות המשתתפים. כמובן שבשביל לחלק את הנרשמים צריך כמות גדולה של נרשמים

התעמלות וספורט

בתי ספר ומתנ"סים

כל בית ספר מציע חוגים לילדים. כך שהתפקיד שלכם יהיה להציע את החוג שלכם לבתי הספר בעיר.

אימונים אישיים

תוכלו להציע אימון אישי לכל מי שרוצה יחס אישי והכוונה מדויקת. כמובן שהעלות תהיה יקרה יותר. נסו להגיע להסדר עם קופות חולים כדי ליהנות מלקוחות רבים.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

כמה עולה לפתוח סטודיו ללימודי התעמלות וספורט?

קודם כל תדרשו לשכור מקום מתאים. חדר גדול, עם מראות גדולות וארון לאחסון האביזרים. העלות תהיה תלויה במיקום הדר אבל גם היא תגיע לאלפי שקלים. קחו בחשבון את עלויות ההשקעה הראשונית  – מזרנים, משקולות, גומיות, כדורי אוברבול, כדורי פיזיו, פיתות לשיווי משקל ועוד.

בתחילת הדרך עליכם להשקיע בפרסומת מתאימה. ופרסומת כאמור עולה הרבה מאוד כסף. 

חשוב מאוד לזכור, לא מתחילים להשקיע כסף לפני שפונים לייעוץ עסקי. אחרת אתם עלולים למצוא את עצמכם עם חובות הזויים והשקעה נופלת וכושלת. אל תתפתו להתחיל להשקיע ללא בדיקה מעמיקה! פנו לייעוץ עסקי!

מחפשים לפתוח סטודיו להתעמלות? אנחנו כאן בשבילכם. המומחים של ליווי ומימון עסקים יעזרו גם לכם לפתוח עסק חדש עם סיכונים מועטים. אנו נבנה עבורכם תוכנית עסקית שתציג את כדאיות בניית העסק.  כי לא משתלם להשקיע בעסק לא רווחי.