המדריך לפתיחת מפעל לייצור ציוד אריזה!

בעקבות ההשקעה הגדולה בשנים האחרונות בייצור מכונות חדשניות לייצור קרטון, קצב הייצור גדל. 

במקביל, חלה עלייה בביקוש לציוד העולמי למוצרי אריזה מקרטון כתוצאה מעלייה בסחר המקוון והתמ"ג. חברות לייצור קרטון מעידות כי משבר הקורונה גרם לעליה משמעותית בביקוש לגלילי הנייר לקרטון בעקבות  העלייה בביקוש למוצרי אריזה.

זאת הסיבה שפתיחת מפעל לייצור ציוד אריזה היא רעיון רווחי. על איך פותחים מפעל לייצור מוצרי אריזה ועל מה בדיוק חשוב להקפיד, תקראו כאן.

מי קהל היעד?

אתם יכולים להציע את שירותיכם לבעלי קייטרינג שיעזרו בכם. קהל יעד נוסף נמצא במגזר העסקי, לחברות ומנהלי משרדים העורכים כנסים וישיבות צוות. אתם יכולים לפנות לאנשים פרטיים וגם לבעלי אירועים. בדקו את קהל היעד שלכם וחשבו מה משתלם לכם.

מהם השלבים לפתיחת מפעל לייצור מוצרי אריזה?

ציוד אריזה

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

  1. תדרשו לפתוח חנות מפעל כנדרש בחוק. לקבל תעודת עוסק ולהגיש את המסמכים הנדרשים ברשויות המס.
  2. פתיחת חנות חדשה היא השקעה גדולה מאוד. לא כל יום פותחים עסק חדש. לכן, חשוב מאוד שתשקיעו בייעוץ עסקי. כבר בתחילת הדרך פנו ליועץ עסקי שיבנה עבורכם תוכנית עסקית מדויקת. רק כך תהיו בטוחים כי פתיחת המפעל היא אכן צעד כדאי ומשתלם.
  3. תדרשו לשכור מקום מתאים לחנות שיכיל גם מחסן לאחסון תכולה רזרבית. חשוב שבבית העסק יהיה גם שירותים וכניסה מיוחדת עבור הספקים.
  4. רכישת ציוד  -תדרשו לקנות שולחן, כסא ומחשב עבורכם. מלגזה, ניירות, משטחי עצים, מכונות תעשייתיות ועוד.
  5. תדרשו לקנות פוליסות ביטוחים – ביטוח תכולה עבור הציוד שבעסק, ביטוח עובדים לעובדים הקיימים וביטוח צד ג' ללקוחות השוהים בחנות.
  6. מיתוג ופרסום – חשוב להשקיע בפרסום החנות שלכם בצורה מקצועית ומושכת. פנו למומחים של המפתח דיגיטל שיעשו עבורכם את העבודה.

מה גובה ההשקעה בהקמת מפעל לייצור ציוד אריזה? 

הכינו רשימה מדוקדקת עם כל הציוד שתצטרכו. כללו הכל ממכונות תעשייתיות ומלגזות ועד לסכיני חיתוך ועטים לכתיבה. בסופו של דבר מדובר בעלויות של מאות אלפי שקלים. בכל כמובן תלוי בסדר גודל המפעל המדובר. כדי לקבל הערכה מדויקת ככל הניתן לנתונים שלכם, פנו אלינו.

מחפשים יועץ עסקי מומלץ לחנות ציוד אריזה?

מוזמנים לפנות אלינו. צוות המומחים של המפתח לליווי והקמת עסקים יעזרו לכם לפתוח את העסק החדש בצורה אסטרטגית ונכונה. אנו נבנה עבורכם תוכנית מפורטת שתכיל את כל פרטי הקמת העסק שלכם. כמה הוצאות יהיו לכם, כמה תרוויחו מכל מכירה ומה יהיו הרווחים החודשיים שלכם (כולל בלאי וחריגות שונות). לקבלת ייעוץ עסקי מהמומחים בתחום, דברו איתנו.