המדריך לפתיחת מסעדת ליל שישי!

שוק המסעדנות הוא שוק המגלגל מיליונים. אבל עם כל זאת, הוא שוק בעל סיכון גבוה, הבלאי עלול להיות גבוה. התחרות ותוקף המוצרים גם הם מביעים סיכון ממשי לענף. עם כל זאת, הקמת מסעדת ליל שישי יכולה להיות רווחית מאוד. אם אתם מעוניינים להקים מסעדת ליל שישי, כאן תקבלו מידע עסקי שיעזור לכם.

מי קהל היעד של מסעדת ליל שישי?

מי לא קונה אוכל מוכן מידי פעם… מסעדת ליל שישי תפנה בעיקר לגברים ונערים שבסיום יום עבודה ישמחו לשבת עם חברים ומשפחה על צלחת טשולנט מהבילה… הרבה משפחות גם נעזרות במסעדות אלו וקונות בהן השלמות לסעודות השבת. 

באפשרותכם לפנות לבתי הארחה שלא מציעים שירותי הסעדה, ליצירת שיתוף פעולה, הציעו לבשל את סעודות השבת לאורחיהם ובתמורה הם יוכלו לפרסם שבבית הארחה שלהם ניתן ליהנות מפנסיון מלא וארוחות עשירות, טעימות ומפנקות…

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים לפתיחת מסעדת ליל שישי?

בדיקת עלויות וגיוס מימון – לפני הכל חשוב לבדוק את כדאיות הקמת העסק בנתונים הקיימים. לצורך כך בונים תוכנית עסקית שתכלול את מאזן ההכנסות וההוצאות הצפויות.

  1. רישוי העסק ודיווח כחוק – פתיחת תיק עוסק פטור במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. לצורך ריושי העסק כדאי שתהיו בקשר עם יועץ עסקי מומחה לעסקים בהקמה.
  2. אם אתם מקימים עסק בקטנה, בתחילת הדרך אתם יכולים להכין את המאכלים בבית הפרטי שלכם, אם יש לכם מקום כמובן, אבל בהמשך, כאשר הביקוש יגדל ואנשים יאהבו את האוכל שלכם, אתם תצטרכו להגדיל את העסק. תשכירו מקום, תשקיעו בפינת ישיבה לאכילה במקום וכו'. כך שבשלב הזה שוב פעם חשוב לפנות לייעוץ עסקי ולא להתחיל לבד.
  3. רכישת ציוד  – תדרשו לקנות תנור, גז, מקרר ומקפיא ואת כל הצייוד וחומרי הגלם הנדרשים לבישול המאכלים. שימו לב, אל תקנו מראש כמות גדולה. המתינו לראות את הביקוש. תוכלו כמובן לקבוע תאריך אחרון להזמנת המאכלים וכך תהיו מאורגנים עם כל המוצרים הנדרשים מראש.
  4. רכישת ביטוחי חובה -חשוב מאוד לרכוש פוליסות ביטוחים לעסק שלכם. כך שגם אם חלילה תתחולל שריפה במקום, תהיו מבוטחים (לצערנו זה לא נדיר כשהתנור דולק כל היום).
  5. הפרסומת של העסק שלכם שווה המון. הרבה יותר ממה שאתם מעלים בדעתכם. חשוב מאוד לפנות לייעוץ שיווקי ואסטרטגי. אתם רוצים שהעסק שלכם יהיה בעל שם טוב וכולם ידברו עליו. זה לא קורה לבד. חפשו משווק מנוסה שכבר שיווק עסקים בצורה טובה ומצליחה. יכולה לקום מסעדה שמכינה אוכל טעים יותר מכולם, אבל אף אחד לא מכיר אותה ולכן היא ריקה במהלך כל היום… אל תתפשרו על שיווק נכון.

לקבלת מידע נוסף על הקמת מסעדה כנסו למדריך המלא שלנו בתחום

יועץ עסקי מומחה למסעדה בהקמה

רוצים לפתוח עסק של מסעדת ליל שישי? חולמים להרוויח הרבה? כדי להרוויח בעסק, חובה לפנות לייעוץ עסקי. המומחים של חברת המפתח לליווי והקמת עסקים כאן בשבילכם. צוות המומחים שלנו ילוו את העסק שלכם מהתחלה ועד הסוף. אנו נבנה עבורכם תוכנית כלכלית מפורטת עם כל ההוצאות וההכנסות כדי שאתם תרגישו בטוחים.