המדריך לפתיחת מסגריה!

יודעים למסגר? אוהבים עבודה טכנית? אתם מוזמנים לפתוח עסק של מסגרות. מיהו קהל היעד? מהם השלבים לפתיחת העסק? ומהי עלות הקמת עסק? הכל כאן לפניכם!

מי קהל היעד למסגרייה?

  1. אנשים פרטיים. 
  2. מוסדות.

מהם השלבים לפתיחת מסגריה?

1. בדיקת עלויות וגיוס מימון – השלב הראשון בפתיחת עסק עצמאי הוא בדיקת כדאיות פתיחת העסק. לצורך כך פנו לייעוץ עסקי מומחה בתחום. יועץ עסקי מנוסה יבנה עבורכם תוכנית עסקית הכוללת את כל פרטי העסק שלכם. היועץ יבדוק האם אכן כדאי לכם להשקיע בעסק שלכם ואיך תקימו אותו כמו שצריך.

מסגר

2. פתיחת תיק עוסק פטור והוצאת רישיון עסק – פתיחת תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. לפתיחת מסגריה יש צורך ברישיון עסק מגורמים ממשלתיים שונים על פי החוק לרישוי עסקים.

3. רכישת ציוד  – תדרשו לקנות ברזלים, סורגים, רתכת, כלי עבודה וארגז כלים מורחב.

4. שימו לב, סורגים חייבים לעמוד בדרישות מכון התקנים הישראלי. אל תנסו לפתוח משהו ללא אישור מסודר. התקנת סורגים לא תקניים היא עבירה על החוק. 

5. מיתוג ופרסום – כדי שהעסק שלכם יצליח, אתם צריכים לשווק אותו כמו שצריך. שווה לכם להשקיע בשיווק שימתג את העסק שלכם במקצועיות. 

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

כמה עולה להקים מסגריה?

בהתחלה תצטרכו להשקיע בארגז כלים מורחב, אינדיקטור למדידה וציוד איכותי שישרת אתכם לאורך השנים וברזל, פלדה, נירוסטה ואלומיניום לעבודה התחלתית. בעיקרון, את החומרים תקנו אחרי שהלקוח יזמין את ההזמנה שלו. כך שאתם תגבו ממנו מקדמה ואיתה תשלמו על החומרים הנדרשים. לא תמיד נוח לעבוד כך. ויש בעלי עסקים שמעדיפים לעבוד עם אשראי מהספק ככל הניתן (תמיד זה ישתלם יותר). קחו בחשבון שעסק כזה מצריך עלויות שוטפות של: שכירות מבנה, חשמל ומים, חומרי גלם לעבודות וכוח אדם להרבה סוגי עבודות.  

 

מעוניינים לפתוח מסגרייה לעבודות פרזול ברזל? לפני שמקימים עסק כזה, חייבים לבדוק את כדאיותו הכלכלית. הכירו את חברת המפתח לליווי והקמת עסקים, המומחים בבניית תוכניות עסקיות ובליווי עסקים בהקמה. אנו נעזור לכם לאורך כל תהליך הקמת העסק שלכם. אנו נבנה לכם תוכנית עסקית מפורטת עם תוכנית של הכנסות, הוצאות, מטרות ויעדים של העסק. התוכנית תקבע גם כמה תגבו על כל מוצר שלכם להפקת רווחים נאים. השאירו כאן פרטים ואנו נשריין עבורכם פגישת ייעוץ ראשונית חינם עם יועץ עסקי מהשורה הראשונה.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: