המדריך לפתיחת חנות מכונות תפירה!

רוצים לפתוח עסק עצמאי ומבינים בתפירה ובמכונות תפירה? אתם יכולים לפתוח עסק של מכונות תפירה! אין הרבה חנויות למכירת מכונות תפירה. אבל עם כל זאת, חשוב לבדוק את מצב השוק בסביבתכם לפני הקמת חנות כזו. כאן תקבלו מידע עסקי שחשוב להכיר לפני הקמת חנות למכירת מכונות תפירה. 

מי קהל היעד של עסק למכירת מכונות תפירה?

כיום, הביקוש למכונות תפירה הולך וגדל. הרבה אנשים אוהבים לתפור את הבגדים שלהם בהתאמה אישית. כך שהתרבו התופרות וכך גם הביקוש למכונות התפירה.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

השלבים לפתיחת חנות למכירת מכונות תפירה 

 1. בדיקת עלויות וגיוס מימון – תהליך פתיחת עסק חדש הוא לא דבר של מה בכך. לא כל יום פותחים עסק חדש. בפרט לא עסק בעלות גבוהה כל כך. לכן, חשוב מאוד לפנות ליועץ עסקי שיבדוק את כדאיות פתיחת העסק. אתם לא רוצים למצוא את עצמכם סוגרים את העסק אחרי מספר חודשים. זה ממש לא הכיוון שלכם. אתם רוצים לפתוח עסק שעם הזמן ילך ויתרחב ויניב פירות. אבל כדי להגשים את חלומכם אתם חייבים לפנות ליועץ עסקי שיבנה עבורכם תוכנית עסקית מפורטת. רק כך תדעו שהעסק שלכם בידיים טובות.

   

 2. פתיחת תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי לצורך קבלת תעודת עוסק.

   

 3. רכישת ציוד  – אתם לא נדרשים לקנות הרבה ציוד פרט למחשב ומקום מתאים.

   

 4. רכישת ביטוחי חובה – תדרשו להשקיע בביטוחים לעסק, למבקרים בו ולתכולה היקרה.

   

 5. מיתוג ופרסום – ישנם הרבה משווקי מכונות תפירה. גם חנויות שונות מוכרות מכונות תפירה. אתם צריכים לייחד יתרון ספציפי שבשבילו לקוחות יפנו דווקא אליכם. פנו ליועץ שיווקי שיקח על עצמו את שיווק העסק שלכם. השקעה בשיווק נכון היא משתלמת.

מחפשים יועץ עסקי מומלץ לעסק בהקמה?

אתם בדיוק במקום הנכון! אתם מוזמנים אלינו. חברת המפתח לליווי והקמת עסקים כאן בשבילכם. המומחים שלנו יבנו עבורכם תוכנית עסקית שתכיל את כל התוכניות שלכם לעתיד לגבי בניית העסק החדש שלכם. אנו  נלווה את העסק שלכם עד להצלחתו. פנו אלינו עכשיו ואנו נקבע לכם פגישת ייעוץ ראשונית עם יועץ עסקי מומחה לעסקים בהקמה. כי כשמקימים עסק פונים למומחים!