המדריך לפתיחת חברת סבלות והובלות!

שוק סבלות והובלות הינו שוק עם פוטנציאל עסקי של מאות מיליונים. כחצי מיליון הובלות מתבצעות בשנה רק בתחום הדירות. מדובר בשוק פוטנצאילי של מיליארדים. שוק שמתפתח כל שנה. נכנסה גם רגולציה בתחום. חשוב לקחת את כל אלו בחשבון. 

מהן היתרונות, מיהו קהל יעד, מה השוק, רווחיות, הוצאות וכו. אם אתם חשובים על חברת הובלות, התוכנית הזו תעזור לכם הרבה! אז בואו נתחיל!

מי קהל היעד?


הובלות דירות.
 הובלות בין עסק. בין חברה לחברה. 

אם החלטנו:

איזה כלי רכב עם רמפה, אילו ביטוחים, כמה כוח ארדם. אחרי שקבענו את קהל היעד נקבע את רמת השירות שניתן. למשל בתים: כולל פירוק והרכבת רהיטים, אריזה וכו. היום אנשים לא אוהבים לעבוד קשה. אם תציעו להם מספר שירותים אנשים ישמחו. כמוןב שתדרשו מחיר מותאם.

איזה ציוד נדרש להקמת העסק?

סוג משאית. מנוף? חומרי אריזה? אילו עובדים וכמה. בדרך כלל בשוק ההובלות מחזיקים עובדים על בסיס קבלנות. לא עובדים קבועים. כמובן שתמיד יהיה לכם אקסטרה. שלא יקרה מצב שהעובד חולה ואין לכם עובדים. 

בניית תוכנית עסקית!


שתבינו, אפשר לקנות מעלית במיליון או במאה אלף ש"ח. זה תלוי כמה כסף יש לכם. כמה אתם רוצים להשקיע. לפי העלויות לפי היכוליות הכלכיות. אפשר להתחיל עם רכב ישן ולהתקדם לאט אבל בטוח. 

התוכנית העסקית ממפה ומכילה את הכול. כולל ביטוחים, כוח אדם תשלומי מיסים, דלק וכו. תוכנית עסקית נתונת תמונה שלימה.

האם חשוב שתהיו בעלי ניסיון בתחום?

ניסיון תמיד טוב שיש ניסיון. אבל ניסיון ניהולי זה הבסיסי. אם אתם צריכים לתפעל עסק. לנהל את העובדים, את העובדות, הוצאות, חשבוניות, אם אין לכם רקע בניהול תעזרו בנו. חברת המפתח לליווי והקמת עסקים. 

מה עם מחירים?

תחום הסבלות וההובלות הינו שוק עונתי. מה התמחור ההתחלתי, מה לקחת בחשבון? ובכלל, האם מדובר בעסק רווחי? 

התשובה היא חד משמעית כן. עסק מתשלם. לומדים את המחיר תוך כדי מקצוע. הובלה לפי מרחק, עבודה פיזית, קומה וזמן. כמה זמן ההובלה תגזול לכם. כמובן שאם תוסיפו אריזה ופירוק גם שם תתמחרו תוך כדי תנועה.

בדקו את המתחרים שלכם. כמה הם גובים. 

האם כדאי להתמקד באזור אחד בארץ?

הובלות חוזרות הן הרווחיות ביותר. המשתלם ביותר הוא לנסוע לקריית ואונ ובחזור באשדוד הוסלתנופסת כך אתם לא שורפים את הזמן שלכם.

לא כדאי להיות מרובעים תלוי לפי מה שמשתלם.

מה עם תחום הביטוחים?

חשוב לפנות ליועץ ביטוחי שיסביר את סוג הביטוחים המומלץ לפי העניין.

מה חשוב ביותר בבניית תוכנית עסקית?

עלויות. המטרה של תוכנית עסקית היא להאיר את עיניהם על נקודת שלא חשבתם עליהן. סיכום כול של כל הוצאות. שלא תגלגל מחזור שלכם ולא תשארו בלי כסף . תבינו כמה לדרוש עבור הובלה. כי אחרי שתדעו כמה הוצאתם תדעו כמה לדרוש על הובלה. 

שיווק, דיגיטל, הוצאו תשווק 

בעזרת תוכנית עסקית תקבלו תמונה מלאה של הקמת העסק שלכם. 

החשוב ביותר, שירות אדיב ומקיף!

ככל שתתנו שירות טוב יותר, אנשים יחפשו אתכם. הוציאו לקוחות מרוצים. בונ מאגר לקוחות. משאית היא הכלי פרסום שלכם. בקשו מיועץ גרפי שיעשה לכם תדמית טובה.

וכן, ברגע היא שאתם נותנים שירות מקיף אתם מרוויחים יותר לקוחות גם אם הלקוח לא צריך את שירות האריזה והפירוק, הוא מתרשם ממכם לטובה. אתם יוצרים רושם מקצועי ומתמחה. 

שימו לב, חשוב שיהיה לכם רשיון למשאית שלכם. 

תודה רבה לכם. אנחנו מזמנים אתכם לפני אלינו. אנחנו נבנה עבורכם מימון למשאיות אנחנו נשמח לעזור לכם מימון זול

אם אתם בעלי כושר גופני ואתם מסוגלים לשאת משקל, אתם יכולים לפתוח עסק של סבלות. בשביל לפתוח עסק לסבלות והובלות, אתם לא חייבים להיות סבלים. אתם יכולים להעסיק סבלים תחתיכם. אבל כן כדאי שגם אתם תוכלו להושיט יד במקרה הצורך. בשורות הבאות תקבלו את כל המידע לגבי פתיחת עסק סבלות והובלות. כמה כסף תשקיעו בפתיחת העסק, אילו מוצרים תדרשו לקנות עבורו, ומי הם בכלל קהל היעד לעסק כזה.

מיהו קהל היעד שלכם?

  • רשתות למכירת מכשירי חשמל

כל מוצר חשמל שמזמין לקוח, צריך להגיע לביתו. לקוחות לא אמורים להיסחב עם מכשירי חשמל כבדים ברחובות. כל רשת של מכשירי חשמל מעסיקה מובילים מסורים. תוכלו גם אתם להציע את עצמכם ולשרת את בית העסק או כשכירים או כפרילנסרים נותני שירות.

  • חנויות רהיטים

גם חנויות המוכרות רהיטים נעזרות בחברות הובלה וסבלות. הציעו את עצמכם גם אליהם. הקפידו על כך שהרהיטים ישמרו היטב באריזתם ולא יפגעו.

  • אנשים פרטיים

לפעמים גם אנשים פרטיים נדרשים לשירותי חברות הובלה וסבלות. משפחה שעוברת דירה ומעבירה איתה את כל הריהוט. משפחה שקונה רהיטים יד שניה וכדומה. פרסמו את עצמכם גם בתור מובילים פרטיים. חשוב מאוד שתהיו אדיבים ונחמדים כדי שאנשים יחזרו להשתמש בשירותכם.

חברת הובלות וסבלות

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

כמה כסף תדרשו להשקיע לפתיחת העסק?

ההשקעה העיקרית של סבלות היא רכישת רכב מתאים ואולי גם עגלה נגררת לרכב. כמו כן, תדרשו להשקיע בפרסומת, ביטוח לרכב וביטוח לתכולה המועברת. עלויות הביטוחים משתנות ולכן חשוב לבדוק כל פעם מחדש את העלויות הנדרשות.

חשוב מאוד לפנות לייעוץ עסקי לפני תפתחו את העסק בעצמכם. פתיחת עסק היא לא דבר פשוט. מדובר בהשקעה כלכלית גדולה. אל תעשו את זה לבד. רק אחרי שתתיעצו עם אנשי מקצוע תוכלו להיות רגועים. הם ימפו את כל המצב, יבדקו את כדאיות העסק וכמה הוא עתיד להניב רווחים. אל תתפשרו על ייעוץ עם אנשי מקצוע מובחרים ומנוסים.