המדריך ורעיונות ליצירת הכנסה מהנדסת חשמל

כל אחד שהולך ללמוד הנדסת חשמל, יודע בתוך ליבו שלא יהיה לו קל ביום אחד להפוך למהנדס חשמל בפרויקטים של בניה. אבל לפני שמגיעים לזה, אפשר להתחיל לעשות כסף כבר מהשלבים הראשונים עוד לפני שצברתם את הביטחון העצמי הבסיסי שלכם. 

מה אתם יכולים לעשות עם הידע שלכם?

  • התקנה של קולטים מייצרי אנרגיה- מכירים את זה ששמים על הגג בקומה האחרונה קולטים? בלי קשר לחשמל, כל תחום ההתקנה וההרכבה, זה תחום שאפשר לעשות ממנו הרבה מאוד כסף, אבל כמובן, שכל אחד ישמח שחשמלאי בעל תעודת מהנדס חשמל יעשה לו את העבודה.
  • הוספת נקודות חשמל- בהרבה מאוד בתים, נתקלים בצורך להוסיף נקודת חשמל נוספת. פעמים בודדות בעל הבית עושה זאת ללא הסמכה, ובהתבסס על כישרון בלבד. אבל פעמים רבות, יעדיפו להזמין בעל מקצוע שיעשה את המלאכה כמו שצריך מבלי חשש להתחשמלות. 
הנדסת_חשמל

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

  • ייצור קו של צעצועים המונעים על חשמל- אתם לא צריכים להקים מפעל או משהו גדול מדי, אתם יכולים פשוט לייצר בכמות קטנה, ולתת לזה לזרום מפה לאוזן (זו לא תהיה הכנסה גבוהה מדי). אם כבר מדברים על צעצועים, אתם יכולים ללכת על ייצור של קישוטים לסוכות עבור בתי ספר בעלי יכולות חשמליות. מכירים את הקישוטים בהם יש מפל מים זורם? משהו מהסוג הזה. זה יכול לרוץ במוסדות החינוך הדתיים.
  • לוח בקרת חשמל- שווקו את עצמכם בתור כאלה שעוברים על לוחות בקרה, ובודקים את רמת הבטיחות שלהם. אנשים חוששים מחשמל כמו מאש. ולכן, ברגע שתכנסו לנישה ספציפית זו, אתם יכולים להצליח עם זה מאוד. יחד עם זאת, כמעט לא יהיו לכם הוצאות על העבודה. 
  • מתגי חשמל- בכל מקום מתפתח יש צורך לשנות מתגים ולהוסיף כוח. אתם יכולים ללכת על קטן ואתם יכולים גם להציע את עצמכם למפעלים. 
  • הציעו שירות לתיקון ותחזוקה- תשאלו כל מי שעובד בסוגי העבודות של תיקון, והוא יגיד לכם שתמיד הכיסים שלו גדושים. ולכן, שווה לכם להיכנס לכל תחום מסוג שהוא עד שתגיעו לעבודה שתספק אתכם מבחינת המקצוע. 
  • יש לכם רעיון למכשיר חשמלי חדש? פנו למהנדס אלקטרוניקה- על פטנט חדש שיצליח, יש לכם סיכוי טוב להרוויח כסף. ודאי בתוך ים הלימודים שלכם, עלו לכם רעיונות למכשירים חשמליים חדשים שאולי תייצרו אותם בבוא היום. פנו למהנדס אלקטרוניקה, והוא יגשים לכם חלום למציאות. 

רוצים להקים עסק משלכם? לא יודעים איך לעשות את זה? 

כדי לפתוח עסק, צריך יותר מאשר סתם כישרון. אנו בחברת המפתח ללווי והקמת עסקים מתמחים בהקמת עסקים ובליווי עסקים שאינם מצליחים להתנהל בצורה תקינה שלא יודעים איך לצאת מקשיים כלכליים. לפני שאתם מגיעים לקושי, פנו למומחים שלנו ותפתחו את העסק שלכם ממקום הרבה יותר חכם ומבין. לא שמישהו מאיתנו יכול לתכנן את העתיד, אבל המומחים שלנו יכולים על פי ניסיון מהשטח, להגיד לכם מה יהיה הצעד הבא החכם שלכם. 

 

הקליקו כאן לתזמון פגישה ללא עלות עם המומחים של חברת המפתח ללווי והקמת עסקים.