המדריך להקמת עסק לשמאות מקרקעין

אתם אחרי לימודי שמאות מורכבים ומעוניינים לפתוח את העסק שלכם? לימודי שמאות מקרקעין ידועים כמורכבים ולא כל סטודנט שורד אותם. למרות שהמסלול המקוצר אורך 3 שנים, הלימודים משתלמים. עבודה כשמאי מקרקעין נחשבת לעבודה יציבה ורווחית. התחרותיות בה גבוהה אך לא מאוד ותמיד יש מקום לשמאים נוספים. כאן תקבלו מידע שיעזור לכם להפוך לשמאי מקרקעין עצמאי. 

מי קהל היעד

  1. רוכשי דירות.
  2. בנקים וחברות פיננסיות.
  3. משקיעים.

מהם השלבים לפתיחת משרד שמאות מקרקעין?

    1.  בדיקת עלויות וגיוס מימון – אם אתם באמת רוצים לפתוח עסק מצליח, אתם מוכרחים לפנות לייעוץ עסקי. אין עסק חדש שלא דורש ייעוץ עסקי מקצועי. כי ייעוץ נכון מוביל את בעל העסק להצלחה, מחשב עלויות נלוות, מחשב הכנסות צפויות ומתחשב ביכולות הפיננסיות לגיוס הון נוסף כנדרש.
    2. עיסוק בשמאות מקרקעין מחייבת תעודת עוסק מורשה, לצורך קבלת עוסק מורשה תצטרכו לפנות לרואה חשבון מוכשר שיסייע לכם במילוי כל הטפסים הנדרשים.
    3. מיתוג ופרסום – אם אתם רוצים להיות מבוקשים ומצליחים, כדאי לכם לפנות לסוכנות פרסום מובילה כמו סוכנות המפתח דיגיטל. פרסום נכון יבדל אתכם מהמתחרים וישווק אתכם בצורה מקצועית ואמינה
שמאי מקרקעין

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מה עלות הקמת משרד שמאות מקרקעין?

להקים עסק של שמאי מקרקעין זה אומר ללמוד את המקצוע ולהוציא תואר. אתם תדרשו ללמוד לימודים מאסיביים של 3 שנים לפחות. תדרשו לעמוד בכל הדרישות. ורק לאחר שהשלמתם את כל המטלות הלימודיות, תוכלו לצאת לשוק ולהתחיל לעבוד. מעכשיו, חתימה שלכם שווה הרבה.

את גובה ההשקעה המדויקת הנדרשת להקמת משרד שמאות נוכל רק להעריך. אם אתם מעוניינים בפילוח נתונים מדויק פנו ליועץ עסקי מומחה להקמת עסקים. אתם יכולים לשקלל את עלויות כל הנתונים: שכירות משרד, ארנונה, חשמל ומים, הוצאות רכב ודלק, כלי מדידה, מחשב + תוכנות העבודה, עלויות ניהול חשבונות, ייעוץ עסקי ועוד.

חברת המפתח לליווי והקמת עסקים כאן בשבילכם. צוות המומחים שלנו ילוו את העסק שלכם עד להצלחתו. אנו נבנה עבורכם תוכנית עסקית עם כל מה שהקמת עסק מצליח דורש. כך שבסופו של דבר, אתם תהיו שמאים מובילים ומצליחים. הקליקו עכשיו ואנו נשריין עבורכם פגישת ייעוץ ראשונית חינם עם יועץ עסקי מומחה מחברתנו.