המדריך להקמת עסק לשיווק מקפיאים ומקררים תעשייתיים!

יש לכם ידע בחשמל? רוצים לפתוח עסק חדש ושונה? אתם מוזמנים לפתוח עסק לשיווק מקפיאים ומקררים תעשייתיים. כמה עולה להקים עסק כזה? הכול בפוסט שלפניכם. המומחים של המפתח לליווי והקמת עסקים עונים לכם כאן.

מי קהל היעד?

  1. משפחות ברוכות ילדים (מהמגזר החרדי בדרך כלל).
  2. מוסדות המחזיקים מטבח תעשייתי.
  3. חנויות קפואים, גלידות וכדומה.

השלבים לפתיחת עסק לשיווק מקררים תעשייתיים - 

  1. בדיקת עלויות וגיוס מימון – עסק חדש מבטיח סיכויים וסיכונים רבים. לא כל אחד פותח עסק. וכמובן שמי שכן פותח, לא עושה זאת כל יום. למה? כי סדר גודל של הדבר לא מתאים לכל אחד. לכן, חובה לבנות תוכנית עסקית לפני שמתחילים בכלל להקים את העסק החדש. כך שאתם חייבים לפנות ליועץ עסקי שיבנה עבורכם תוכנית עסקית מפורטת שתכיל את כל הסיכונים והסיכויים. את מאזן ההכנסות וההוצאות, המחיר לכל מוצר, וחריגות. רק כך תוכלו לפתוח את העסק שלכם בלב שקט. 
מקפיאים ומקררים

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

2. תעודת עוסק פטור – לכך נדרשת פתיחת תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. 

3. אתם צריכים לשכור מקום מתאים. חדר גדול שיוכל להכיל כמות גדולה של מקפיאים. אמנם לא כולם יעמדו בחנות, אבל גם אם רק חלק, המקום צריך להכיל אותם.

4. רכישת ציוד  – שולחן, כסא עמדת דלפק וכמובן, מקפיאים ומקררים.

5. רכישת ביטוחי חובה – ללקוחות השוהים בבית העסק ולמכשירי החשמל. 

6. מיתוג ופרסום – אל תוותרו על השלב הזה. למרות שהעסק שלכם מבוקש, לא כולם שמעו עליו. ולא כולם יודעים ומכירים שאתם אנשים אמינים. אתם מוכרחים לפנות למשרד פרסום שישווק את העסק שלכם בצורה מקצועית ומשכנעת. שלמו על כך ואל תחסכו. פרסום ומיתוג העסק שלכם שווים הרבה.

מחפשים יועץ עסקי מומלץ לחנות למקררים תעשייתיים בהקמה?

מעונינים לפתוח עסק חדש של שיווק מקפיאים ומקררים מוסדיים? חברת המפתח לליווי והקמת עסקים מתמחה בליווי עסקים מתחילים להצלחתם ופריחתם המושלמת. אנו נעזור גם לכם להקים את העסק בצורה הנכונה, בלי לקחת סיכונים כדי שהעסק שלכם אכן יהיה עסק מוביל בתחום.