המדריך לפתיחת חנות קפואים

כדי להקים חנות למוצרים קפואים נדרשת לוגיסטיקה לא מעטה. המוצרים חייבים להיות בהקפאה ולכן איין מקום להנחות וזלזול בתקנים, אחרת, המוצרים עלולים להתקלקל. כאן תקבלו מידע על הקמת חנות למכירת מוצרים קפואים כמו בשר, דגים, נקניקיות, מארזי ירק, פירות קפואים ועוד.

מי קהל היעד?

חנות קפואים משווקת מוצרים קפואים המצריכים בישול והכנה נוספת. קהל היעד הוא בדרך כלל בעלי קיטרינג או מטבח תעשייתי, בעלי מסעדות, שפים ואף בעלי משקים פרטיים המעוניינים לקנות בזול.

מה תמכרו בחנות הקפואים?

בחנות כזו רצוי להתחיל אך ורק במוצרים קפואים. בהמשך, עם התפתחות החנות ניתן להמשיך ולשלב מוצרים נוספים, שלא מצריכים הקפאה. 

קפואים

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מוצרים קפואים יש הרבה. אתם תחליטו עם איזה ספקים לעבוד ואת מי לשווק.

מוצרים קפואים לדוגמא:

פירות קפואים: תותים, דובדבנים, מנגו, אננס, קיווי ועוד.

מזון מהיר להכנה: צ'יפס, פיצות, בקלאווה, מלוואח ועוד בצקים שונים.

ירקות חתוכים: שעועית, אפונה, לקט ירקות, ברוקולי, לביבות דקל ועוד. 

וכמובן, שווקו בשר, עופות ודגים שונים קפואים.

מהם השלבים להקמת חנות למכירת מוצרים קפואים?

  1.  בדיקת עלויות וגיוס מימון – קודם כל, אתם צריכים לפנות לייעוץ עסקי לבדיקת כדאיות הקמת העסק. רק אחר כך תוכלו להתחיל להקים בפועל את העסק שלכם. מה תפקידו של יועץ עסקי? יועץ עסקי יבנה עבורכם תוכנית עסקית מקיפה בה הוא יכלול כל מה שפתיחת העסק מצריכה. הוא יתייחס להכנסות, הוצאות, בלאי ועוד.
  2. פתיחת תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי לצורך דיווח חוקי כנדרש.
  3. תדרשו לשכור מקום מתאים לחנות. מקום נעים ומאוורר אך מספיק גדול כדי להכיל את כל המקפיאים הנדרשים.
  4. רכישת ציוד  – תדרשו לקנות דלפק מכירה, כסא משרדי וקופה ממוחשבת לעמדת המכירה. לסחורה תדרשו לרכוש מקפיאים איכותיים.
  5. רכישת ביטוחי חובה – ללקוחות השוהים בבית העסק ולכל הסחורה הקיימת.
  6. מיתוג ופרסום – הפרסומת של העסק שלכם שווה הרבה. ככל שתשקיעו בפרסומת איכותית יותר, העסק שלכם יקבל שם טוב יותר. פנו ליועץ שיווקי, בקשו ממנו עבודה מקצועית וטובה. למיתוג פנו למשרד מיתוג ולעצמכם תשאירו את העבודה בתחום שלכם. בצורה כזו העבודה תיעשה על הצד הטוב ביותר.

מהי עלות הקמת העסק?

עלות הקמת עסק של מכירת מוצרים קפואים משתנה בהתאם לגודל העסק המוקם. ערכו רשימה מסודרת של כל ההוצאות ההתחלתיות, כללו בה את עלות השכרת המבנה, עלות רכישת הציוד והסחורה וכמובן, אל תשכחו להוסיף את עלויות שכר העובדים. לקבלת הערכה מדויקת ככל הניתן, פנו ליועצים העסקיים שזה התמחותם, לסייע לעסקים בהקמה.

רוצים לפתוח עסק חדש ומצליח? מעוניינים להקים עסק למכירת קפואים? הכירו את חברת המפתח לליווי והקמת עסקים. אנו כאן כדי ללוות ולהקים יחד אתכם את העסק החדש שלכם. אנו נבנה עבורכם תוכנית עסקית מסודרת שתכיל את כל פרטי הקמת העסק החדש. נבדוק האם אכן שווה לכם להקים עסק כזה. ונלווה אתכם לאורך כל הדרך עד שהעסק שלכם יהפוך אכן לעסק מוצלח ומכניס. 

כי בשבילנו, העסק שלכם הוא בראש ובראשונה.