המדריך להקמת עסק לייצור מחזיקים למוצצים!

אוהבים לשזור ולתפור? בורכתם בטעם טוב וידיים טובות? אתם מוזמנים לפתוח עסק של מחזיקים למוצצים. כאן תקבלו מידע עסקי שיעזור לכם לפני הקמת העסק שלכם. 

מי קהל היעד של עסק לייצור מחזיקים למוצצים?

 1. אימהות לתינוקות.
 2. חנויות לאביזרי תינוקות.
 3. בתי החלמה שרוצים לפנק את היולדות.

אילו מחזיקים למוצצים תמכרו?

 1. מחזיקים העשויים מבד.
 2. מחזיקים מחרוזי עץ.
 3. מחזיקים העשויים מאבני סברובסקי.
 4. מחזיקים עם שם אישי של התינוק בהזמנה אישית.
 5. מחזיקים עם חרוזי סיליקון מושחלים.

הקפידו על כך שכל מחזיק יהיה בטיחותי ויעמוד בדרישות ותקנות משרד הבריאות.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים לפתיחת עסק? 

 1.  בדיקת עלויות וגיוס מימון – לפני שתתחילו להשחיל חרוזים, אתם צריכים לבדוק האם בכלל שווה לכם לפתוח את העסק החדש. איך בודקים? פונים ליועץ עסקי שיבנה עבורכם תוכנית עסקית שתכיל את כל פרטי הקמת העסק שלכם.
 2. פתיחת תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי, לצורך קבלת תעודת עוסק פטור.
 3. רכישת ציוד  – חרוזי סיליקון, חוטים עמידים ובטיחותיים, בדים, אבני סברובסקי, חוליות מתאימות לחיבור המוצץ. מספריים ועוד.
 4. מיתוג ופרסום – אם אתם רוצים שהעסק שלכם יהיה מבוקש ומוכר לכולם, אתם צריכים לפרסם את העסק שלכם בצורה מקצועית ומשכנעת. פנו ליועץ שיווקי שיעשה לכם את העבודה. תוכלו לפנות לסוכנות הפרסום מפתח דיגיטל.

כמובן שעסק של מחזיקים למוצצים הינו עסק מכניס אבל לא כמשכורת מרכזית. לא תרוויחו ממנו עשרות אלפי ש"ח בחודש. (אולי עוד כמה שנים כן) כך שלא כדאי לעזוב את העבודה הישנה. קודם כל, התחילו כהכנסה צדדית, בהמשך תצפו לראות כמה אתם מרוויחים וכו'. עלות הקמת עסק חדש של מחזיקים תכלול עלויות של: חרוזי סיליקון, בדים, אבני סברובסקי וכו'. העלות לא תעלה על אלפי שקלים בודדים – ועוד בהגזמה. 

רוצים לפתוח עסק עצמאי לייצור מחזיקים למוצצים?

מעונינים להרוויח הכנסה נוספת צדדית? אתם מוזמנים לפנות אלינו, המפתח לליווי והקמת עסקים לבניית תוכנית עסקית. הקליקו עכשיו ויועץ עסקי מומחה ילווה את הקמת העסק שלכם.