המדריך להקמת עסק להשכרת מתקני מתנפחים לילדים 

השכרת מתנפחים והפעלות לילדים הוא עסק רווחי למדי. הביקוש גדל עם בוא חודשי הקיץ. מומחי חברת המפתח לליווי והקמת עסקים כאן כדי לתת לכם מידע עסקי בנושא. 

מי קהל היעד?

  1. משפחות עם ילדים.
  2. קייטנות ומוסדות חינוך.
  3. מטיילים בפארקים וכדומה.

אילו מוצרים תציעו להשכרה?

  1. מתנפחי מים ומתנפחים רגילים.
  2. מכונית מתהפכת.
  3. מכונות פופקורן, סוכר וברד.
  4. אומגה.
  5. בריכה מתנפחת ועוד.
פעילויות קיץ

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים לפתיחת עסק של השכרת פעילויות לילדים?

 1. בדיקת עלויות וגיוס מימון – כאשר מדובר בעסק עם השקעה כלכלית גדולה, אתם חייבים להיות בטוחים שאכן כדאי ושווה להקים אותו. אולי יש לכם מתחרים בעיר? אולי המחירים לא שווים לכם? איך תבדקו זאת? בעזרת יועץ עסקי. לכן, חשוב מאוד שתפנו ליועץ עסקי עוד לפני שתשקיעו שקל בעסק החדש. קודם כל תדעו שהוא אכן כדאי ומשתלם ורק אחר כך תתחילו לעבוד לפתוח אותו. תפרסמו, תקנו את המוצרים וכו'. אבל בלי תוכנית עסקית, אין שום סיבה להתחיל.

2. דיווח עוסק פטור – פתיחת תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. 

3. תדרשו להשכיר מקום מתאים לאחסון כל הפעילויות. 

4. רכישת ציוד – אתם אלו שתחליטו על איזה כיוון אתם הולכים. כמובן לפי הביקוש הקיים. מתנפחים שונים, מכונות מזון וכו. וכן משאית גדולה שתוביל את האטרקציות לכל מקום.

5. רכישת ביטוחי חובה – חשוב שתרכשו פוליסות ביטוחים לילדים המשתמשים בפעילויות שלכם ולמוצרים היקרים.

6. מיתוג ופרסום – כדי שתהיו אכן מפורסמים וידועים, אתם צריכים לפרסם את עצמכם כמו שצריך. לכן, פנו ליועץ שיווקי מנוסה, בקשו ממנו מיתוג ופרסומת איכותית. השקיעו בכך כסף. אתם רק תרוויחו מכך.

מהי עלות הקמת העסק?

להקים עסק של השכרת פעילויות לילדים היא השקעה לכל דבר. תדרשו לקנות את כל האטרקציות המדוברות. מדובר בעלות של מאה אלף ש"ח ויותר, תלוי בגודל העסק המוקם.

יועץ עסקי מומלץ לליווי עסק להשכרת מתנפחים

.הגעתם למקום הנכון! כדי להקים עסק מניב אתם חייבים להכיר את מומחי חברת המפתח לליווי והקמת עסקים. אנו נלווה את העסק שלכם מהתחלה ועד הסוף. אנו מתמחים בבניית תוכנית עסקית לכל עסק בפני עצמו. אנו נפרט בתוכנית את כל פרטי העסק, כמה הוצאות עתידות להיות, כמה הכנסות, מהם היעדים החודשיים וכו'. פנו אלינו לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית חינם לבניית תוכנית עסקית מותאמת.