המדריך להקמת עסק לגרפולוגיה 

אם אפשר לדעת על אנשים הכל, אז למה לא? השאלה הזו, היא זו שהפכה את ענף הגרפולוגיה בישראל, למבוקש כל כך. רוצים לחתום על שותפות? רוצים להיות בטוחים שמדובר באדם אמין? הולכים לגרפולוג. 

אם אתם מהאנשים שאוהבים להתעמק באנשים ויש לכם הרבה מאוד סבלנות ויכולת להבנת דבר מתוך דבר, תחום הגרפולוגיה יכול מאוד להתאים לכם כעסק משתלם. אז איך פותחים עסק לגרפולוגיה? המפתח ללווי והקמת עסקים מסבירים איך פותחים עסק לגרפולוגיה. 

גרפולוגיה

מי קהל היעד? 

  • שידוכים – בציבורים מסוימים בישראל מאוד מקובל, כי לפני שחותמים של שטר התנאים ומגיעים בקשרי נישואין, פונים לגרפולוג כדי לוודא שהזוג מתאים ויש פוטנציאל לקשר זוגי תקין.
  • בתחום העסקי – לפני קבלת עובד מעסיקים רבים מבקשים לקבל כתב יד על מנת לאבחן את אופי העובד אצל גרפולוג ולשמוע ממנו באופן ישיר אם הוא מתאים לעבודה אצלו. דרך גרפולוגיה ניתן לראות בוודאות האם מדובר בבן אדם שנוהג לשקר, בן אדם עם או בלי מוסר עבודה וכו'.
  • ילדים – ילדים עלולים לעבור סערות רגשיות מבלי לשתף על כך את הוריהם. הורים המוטרדים מהתנהגות לא נורמטיבית של הילד (לא נרדם בלילות, התחיל לפספס וכדו').
  • תעסוקה ולימודים – תיכוניסטים שעומדים לפני שלב בחירת מסלול הלימודים שלהם לקראת השנים הקרובות ומתקשים להחליט מה התחום המתאים להם, יכולים להיעזר בשירותי גרפולוגיה לקבלת ייעוץ והכוונה תעסוקתית.
  • הפעלות גרפולוגיה – תוכלו להעביר סדנאות ולהפיק תוכניות לקבוצות. תחום הגרפולוגיה הוא אחד התחומים בעלי התוכן שמעניינים כמעט את כל שכבות הגיל ויכולים לאגד משפחה שיצאה לערב גיבוש. תחשבו גם על זה. 

רוב הגרפולוגים מתמחים באחד או שניים מהתחומים ולא בכולם יחד. תוכלו למצוא לוגו של גרפולוג: י.מ גרפולוג ויועץ תעסוקתי. במהלך הלימודים מקיפים בכל מקרה את כל הנושאים, אבל כמו שאומרים החכמים: תפסת מרובה לא תפסת. המשמעות היא שככל שקהל היעד שלך קטן יותר, כך אתה ממוקד ומגיע ליותר לקוחות. 

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

רוב ההשקעה מתבטאת בתשלום עבור הלימודים. גם אחרי שאתם גרפולוגים מושלמים, תצטרכו ללמוד במקביל דברים נוספים שיעזרו לכם להתקדם ולהעמיק את המקצועיות שלכם. כאשר מדובר בהתעסקות עם אנשים ואבחנתם, אין גבול ואינסוף למקצועיות שניתן לרכוש. 

על מנת לקבל את הלקוחות, עליכם להשכיר משרד קטן ונחמד. אבל אם יש לכם חדר נחמד, שקט ופרטי בכניסה לבית (ולא שהלקוחות יצטרכו לעבור בכל מסדרונות הבית) זה יכול לספק אתכם להתחלה.

 

כדי להגיע לכמה שיותר לקוחות, חשוב מאוד לפרסם ולהשקיע במיתוג מקצועי המשדר אמינות. 

רוצים לפתוח עסק לגרפולוגיה? 

המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים יעשו לכם את העבודה. כי יש עם מי לדבר. 

הקליקו ונתחיל לעבוד יחד. אתם עוד תגיעו רחוק.