המדריך להקמת עסק לבניה קלה!

בניה קלה היא חידוש מהעשור האחרון. הבניה הקלה היא שיטת בניה המאפשרת בנייה מהירה וזולה יותר מהבניה הרגילה והמקובלת. כדי לבנות מבנים בשיטת בניה קלה, יש צורך בידע מקצועי. לאחר שרכשתם את הידע המקצועי ואתם מעוניינים לפתוח עסק ולהיכנס לשוק, כדי שתבדקו מה צריך מבחינה עסקית כדי להקים עסק כזה. היועצים העסקיים בחברת המפתח לליווי והקמת עסקים כאן בשבילכם.

מי קהל היעד?

בניה קלה יכולה לעניין כל בעל קרקע המעוניין בבניית יחידה/דירה/מחסן. אתם יכולים להציע את שירותיכם למוסדות ציבוריים שנתקלים במחסור במקום. אתם יכולים לפנות למגזר העסקי והתעשייתי או למשקי בית פרטיים. בדקו לאיזה קהל יעד אתם מעוניינים לחדור וכך יהיה לכם קל יותר בהמשך. 

מהם השלבים לפתיחת העסק?

בניה קלה

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

  1.  בדיקת עלויות וגיוס מימון – עוד לפני שתתחילו לעבוד ולפרסם את עצמכם, אתם חייבים לפנות לייעוץ עסקי לבניית תכנית עסקית. אחרת, העסק שלכם יכול ליפול. למה עד כדי כך? כל עסק חייב תוכנית עסקית מפורטת שיוודא את כדאיותו. על פי הנתונים הנאגרים בבניית התוכנית העסקית תגיעו למסקנה אם בניית עסק כזה תשתלם לכם. אחרי שיש תוכנית עסקית ברורה מתחילים בגיוס המימון למימוש הפוטנציאל העסקי.
  2. רישוי העסק – כדי להיות קבלן חייבים רישיון. אם למדתם במקום מורשה תקבלו את הרישיון כחלק
    מתהליך ההתמקצעות. דווחו על עיסוקכם לרשויות המס –  פנו למס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי.
  3. רכישת ציוד  – תדרשו לגייס את עלויות הציוד (פלטות מבודדות, פאנלים, מברג ועוד) ולרכוש אותו מספק אמין ובעל תנאים נוחים. בררו מחירים, אתם עשויים לגלות פערים משמעותיים.
  4. רכישת ביטוחי חובה – בית עסק העלול להיחשף לתביעות חייב למגן את עצמו בביטוחי חובה. רכשו ביטוח תכולה וביטוח צד ג, התייעצו עם יועץ ביטוח לבדיקת הפוליסות המתאימות לכם.
  5. מיתוג ופרסום – אם אתם רוצים שהעסק שלכם ירוויח ולקוחות יפנו אליכם, העסק שלכם חייב להיות ממותג בצורה מקצועית ומשכנעת. רק כך אנשים יבחרו דווקא בכם. הקציבו סכום לסעיף השיווק והפרסום.

מהי עלות הקמת העסק?

את החומרים תקנו רק אחרי שלקוח מזמין עבודה. כך שאת עלות החומרים באופן שוטף תשלמו מהכסף שתקבלו. עלות הקמת העסק שלכם מורכבת מעלויות רואה חשבון, יועץ עסקי, ציוד, רכב, ביטוחי עסק ועוד. כדי לקבל תוכנית עסקית בנויה ומפורטת היטב, פנו אלינו. היועצים העסקיים בחברתינו ימנפו את העסק שלכם להצלחה.

ייעוץ עסקי לקבלני בנייה קלה

קבלנים מוצאים אצלינו ייעוץ עסקי מקצועי ומותאם לצרכים שלנו.גם אתם יכולים ליהנות מכך. פנו ליועצים העסקיים המובילים. לקביעת פגישה ראשונית חינם דברו איתנו.