המדריך להקמת עסק לאימון תזונה!

הביקוש לאורח חיים בריא גורר חיפוש אחרי מאמני תזונה. אם עברתם בהצלחה לימודי אימון תזונה תוכלו לצאת לדרך ולהקים עסק עצמאי משלכם. בשורות הבאות תקבלו את כל המידע העסקי שצריך להכיר לפני שמקימים עסק לאימון תזונה. 

מי קהל היעד?

אימון תזונה הוא תחום בו אנשים רבים מתעניינים. עליכם לבחור קהל יעד. אתם יכולים לפנות להורים לילדים בעלי התמודדות תזונתית, אנשים שוחרי בריאות, ספורטאים שרוצים להעלות מסת שריר, אנשים הסובלים מהשמנת יתר ועוד. בנוסף, באפשרותכם להעביר הדרכות וסדנאות לשיפור תזונה.

מהם השלבים לפתיחת עסק לאימון תזונה? 

תזונה

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

בדיקת עלויות וגיוס מימון – לפני שפותחים עסק עצמאי, חשוב מאוד לפנות לייעוץ עסקי. רק כך תדעו שאתם מכוסים ולא משקיעים בתחום בו התחרותיות גבוהה ואין מספיק ביקוש וכדומה. אם אתם לא מעוניינים להפסיד כסף, פנו ליועץ עסקי שיתכנן את הקמת העסק שלכם בצורה חכמה ומאוזנת.

  1.  
  2. קבלת תעודת עוסק – אתם נדרשים לפתוח תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי.
  3. השכרת סטודיו נעים ושקט – תוכלו לפתוח את העסק שלכם בהתחלה בבית ועם הזמן כאשר יתרבו הלקוחות, תשכרו מקום מתאים. כמובן שתצטרכו להשקיע בו בהתאם.
  4. הגעה לקהל היעד – הפרסומת שלכם שווה המון. אתם צריכים לפנות למשרד פרסום מוביל שיבנה עבורכם תוכנית שיווקית מסודרת. חשוב מאוד להשקיע בפרסום כי זה מה שתכל'ס יביא את הלקוחות שלכם. 

מחפשים יועץ עסקי מומחה לעסק בהקמה? 

אם אתם רוצים לפתוח עסק לאימון תזונה ואתם רוצים שמישהו מקצועי ילווה אתכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת שירות. חברת המפתח לליווי והקמת עסקים כאן בשבילכם. צוות המומחים שלנו ילוו את העסק שלכם מתחילתו ועד סופו. אנו נבדוק את כדאיות פתיחת העסק, רווחים מול הפסדים ונבנה עבורכם תוכנית עסקית מפורטת. כי ההצלחה של העסק שלכם, היא ההצלחה שלנו!