המדריך להקמת עסק חשמלאות 

יש לכם תעודת חשמלאי? אתם יכולים להרוויח כסף טוב! שוק החשמלאות בישראל אינו רווי, וכל חשמלאי נוסף יתקבל בברכה. חשמלאי בישראל מרוויח טוב, גם כשכיר וקל וחומר כעצמאי שיודע איך נכון להתנהל. כל מה שרציתם לדעת בנושא נמצא כאן. 

מי צריך חשמלאי? 

  1. אנשים פרטיים. 
  2. קבלנים ויזמים. 
  3. מפעלים. 
  4. עסקים ומוסדות. 
  5. בתי חולים, בתי מלון ועוד. 

כדי לתת שירות לקהל יעד מסוים, עליכם להיות בעלי הכשרה וציוד מתאים. קחו זאת בחשבון. עבודת חשמלאות בבית חולים היא לא כמו עבודת חשמלאות בבית פרטי. 

הקמת עסק חשמלאות

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

איך הופכים לחשמלאי מצליח? 

  • התמקדות בקהל יעד – הדבר הראשון שצריך להיות ברור, זה מי קהל היעד שלכם. אחרי שבחרתם קהל יעד, יהיה לכם קל יותר להבין מה העלויות, מה ההכשרה או הרישיון שתצטרכו כדי לתת את השירות וכדומה. בנוסף, פרסומת לקהל יעד ספציפי, תניב יותר סגירות.
  • פתיחת תיק עסק – כדי לעבוד כחוק במדינת ישראל עליכם לקבל תעודת עוסק פטור ולפתוח עסק עצמאי מול הרשויות. הבירוקרטיות הבאות יהיו מלוות בפניה למס הכנסה, ביטוח לאומי והמע"מ. רוב העסקים העצמאיים הקטנים פונים למנהל חשבונות שיעזור לכם לעבור את השלב הזה בהצלחה, וכן שילוו אותם בכל זמן מול הגופים הממשלתיים והביטוח הלאומי. אצלינו תקבלו גם את השירות הזה.
  • מיתוג ופרסום – כדי להתחיל לעבוד בפועל, עליכם להתפרסם ולהגיע לכמה שיותר חשיפות. על ידי מיתוג מקצועי ופרסום נכון, תוכלו להשיג את המטרה. שימו לב, ישנן דרכים מגוונות מאוד לפרסום בימינו. אם יש לכם תקציב נכון, תשקיעו גם בנוכחות בזירה הדיגיטלית. היכנסו לאתר המפתח דיגיטל לקבלת מידע מקיף ובהיר בנושא.
  • בניית תוכנית עסקית – כדי להפוך את מקצוע החשמלאות למקצוע מניב, עליכם להקים תוכנית עסקית אסטרטגית להקמת והצלחת העסק. פנו ליועץ עסקי מוסמך שמכיר ומבין את מהות העסק, את החלום שלכם, את היכולות שלכם, את המצב הכלכלי ואת שוק המתחרים. את מיטב היועצים העסקיים תמצאו אצלינו בחברת המפתח לליווי והקמת עסקים.

בחברת המפתח ללווי והקמת עסקים נמצאים המומחים שאתם מחפשים. אצלינו יתכננו יחד אתכם עתיד עסקי מצליח. אנו מתמחים בליווי עסקים קטנים כגדולים, מכל גווני המגזר העסקי ישראלי. דברו איתנו ליצירת שינוי חדש ומפתיע.