המדריך להקמת סטודיו לציור ממוחשב!

לעבוד בתחביב, זו מעלה לא קטנה. מי לא רוצה במשך כל היום להתעסק בתחום האהוב עליו?! אם אתם חזקים בציור ומחוברים לתחום, תוכלו להקים עסק של ציור ממוחשב. כן, ממש כך. תוכלו ללמוד ציור ולצייר ללקוחות. בשורות הבאות תקבלו מידע מקצועי איך תפתחו עסק של ציור ממוחשב. קדימה!

מיהו קהל היעד שלכם?

בתי ספר, מעונות וגנים:

בכל בית ספר, מעון או גנון הקירות מצופים בציורים מרהיבים ומעוררים השראה. אתם, בתור ציירים יכולים למכור פוסטרים מוכנים מצוירים ומושקעים. מכיון שאתם עובדים בצורה ממוחשבת, תוכלו להדפיס דגמים מסוימים בסטוקים. פעם אחת תשקיעו והעתק ישאר אצלכם בכיס.

ציור ממוחשב

עיתונים ועלונים:

תוכלו לשלוח דוגמאות לעלונים שונים מהציורים היפים שלכם. המטרה שלכם היא לצייר להם ציור שבועי. או ציור קומיקס בהמשכים.

ספרי ילדים:

כאשר תגיעו לשלב שהשוק כבר יכיר אתכם, תוכלו לפרסם את עצמכם כציירים מומחים ולהגיע לאיור ספרים. בהמשך תוכלו גם להיות עצמאיים ולהוציא ספר בעצמכם יחד עם סופרת.

חוגים לילדים:

ילדים אוהבים להשתחרר. תוכלו לפתוח חוג פרטי ללימודי ציור חובבניים. העול הוא קטן, ההנאה מרובה.

קורסים למבוגרים:

כאן אתם צריכים להיות כבר יותר מיומנים. כדי ללמד מבוגרים אתם חייבים להיות בעלי ותק וניסיון רב. אבל גם לשלב הזה עוד תגיעו. אז כבר תוכלו לגבות תשלום גבוה על סדרת שיעורים. אחריהם חברי הקורס יהיו מומחים בציור. 

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

כמה עולה להקים עסק של ציור ממוחשב?

להקים עסק של ציור ממוחשב זה לא סיפור יקר כל כך. הפואנטה היא כישרון הציור שלכם. קודם כל אתם צריכים לעבור קורס רציני של ציור ממוחשב. ציור ממוחשב אפשר ללמוד רק אחרי שיודעים לצייר כל פריט שיבקשו ממכם כמעט בעיניים עצומות. כך שאם אתם עדיין לא עומדים שם, לכו ללמוד בקורס ציור. תכל'ס, ציור ממוחשב בעצמו הוא לא סיפור יקר כל כך. 10/20 שיעורים ואתם אחרי הכל. 

קחו בחשבון, אתם צריכים לקנות לוח ממוחשב, מחשב ותוכנת ציור. לוח מקצועי יעלה לכם כמה אלפי שקלים והתוכנה 50 דולר. עכשיו מגיע השלב של השיווק. תרצו לפרסם את עצמכם וגם זה עולה כסף. 

אבל לפני שאתם מתחילים להשקיע, פנו למומחים של המפתח לליווי והקמת עסקים כדי לקבל תוכנית עסקית מוגדרת ומקיפה. לא תמיד משתלם לפתוח עסק. תנו למומחים בתחום למנף את העסק שלכם להצלחה.