המדריך להקמת נגריה!

מי לא מכיר את מצב הביקוש לדירות בישראל. זאת הסיבה שגם ענף הנגרות הוא תחום מבוקש ומתפתח מאוד בשנים האחרונות. אם כל קבלן מתחייב על מטבח, מי ירוויח? הנגרים. כך שלמרות ההתפתחות הטכנולוגית, שוק הנגרות הוא שוק מתקדם ורווחי. למעלה מ 2,600 נגריות קיימות בארץ ומדי שנה מתווספות אליהן עוד. אך אל תחששו, לכל נגר יהיו את הלקוחות שלו ורובם ידחו אתכם לחודש הבא בגלל העומס…

כאן תקבלו את כל המידע איך להקים נגריה חדשה ומבוקשת. 

מי קהל היעד של נגריה? 

  1. קבלנים. כפי שסיכמנו, כל קבלן שבונה בית חדש, מתחייב על מטבח כך שאתם תוכלו לקחת על עצמכם פרויקטים חדשים כמו מיזמי תמ"א ולהקים את המטבחים שלהם. היתרון בעבודה עם קבלן הוא, שאתם מקבלים המון עבודה בטלפון אחד. אמנם תדרשו לבוא לקראת הקבלן עם המחיר ולהוזיל אותו אבל זה שווה לכם.
  2.  אנשים פרטיים.כל משפחה שבוחרת לשפץ את הבית, רוצה לחדש מטבח. פרסמו את עצמכם בכל מקום אפשרי כנגריה מוצלחת.
נגר

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים לפתיחת נגריה?

אם אתם רוצים להקים נגריה מוצלחת ורווחית, אתם חייבים להכיר את השלבים להקמתה. לכן, ליקטנו עבורכם את השלבים העיקריים לפתיחת נגריה:

  1. בניית תוכנית עסקית. עסק חדש הוא בעל פוטנציאל אדיר להצלחה. אבל בתנאי שפותחים אותו בצורה נכונה. כדי לעשות זאת נכון, אתם מוכרחים לפנות לייעוץ עסקי. פנו ליועץ עסקי, בקשו ממנו לבנות תוכנית עסקית שתכיל את כל היעדים, השלבים והמטרות לבניית נגריה מכניסה
  2. .2  פתיחת תיק עוסק פטור – במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. וכן תדרשו להנפיק רישיון עסק.
  3. השכרת מקום- אתם צריכים להשקיע במקום מרווח ומרשים. לפני שאנשים מזמינים מטבח, הם רוצים לראות דוגמאות בשטח. לכן, תדרשו לשפץ את המקום ולהתאים תצוגה לנגריה.
  4. תדרשו לגייס עובדים חרוצים שכבר התנסו בנגרות. אל תתפשרו על איכות של עובדים. כמו כן, תדרשו לעבוד בשיתוף פעולה עם אדריכלים ומעצבים שיפנו אליכם לקוחות. בהמשך כבר יכירו אתכם בעצמכם ללא תיווך. 
  5.  גיוס הון – תדרשו לגייס הלוואות כדי לפתוח את הנגריה. 
  6. רכישת ציוד  – נגריה מקצועית דורשת ציוד כבד ומכשור מתאים, תצטרכו לרכוש מכונות מיוחדות לחיתוך, חריטה, שרטוט ומדידת פלטות עץ. מסורים חשמליים ועוד.
  7. רכישת ביטוחי חובה – תדרשו לרכוש פוליסות ביטוחים עבורכם ועבור העובדים והלקוחות השוהים בבית העסק. גם את כל הסחורה הקיימת חשוב לבטח כדי למנוע עוגמת נפש.
  8. מיתוג ופרסום – עסק מצליח מתחיל בפרסומת איכותית. חברת המפתח דיגיטל תעזור לכם לשווק את הנגריה שלכם כמו שצריך.

אילו מוצרים תדרשו עבור הקמת נגריה?

כדי להקים נגריה נדרשים לאביזרים שונים. לפניכם חלק מהם: שואבי אבק תעשיתיים, מכשירי חיתוך, מחרטת עץ, קומפרסור, מלטשות סרט, מסור שולחני, שולחן נגרות, מפסלת עץ, מסור פס, מברגה ועוד.

מה גובה ההשקעה בהקמת נגריה? 

להקים נגריה יעלה לכם למעלה מ 300,000 ש"ח. כולל שיפוץ, ציוד, ביטוחים ושכירות לשנה.

לסיכום,

אם יש לכם ידיים טובות ואתם רוצים לפתוח נגריה, אתם מוזמנים. יש ביקוש לתחום. אבל קודם כל, אתם חייבים לפנות לייעוץ עסקי כדי שתדעו איך ומה לעשות. המומחים של המפתח לליווי והקמת עסקים כאן בשבילכם. אנו מלווים מדי יום לקוחות בעלי עסקים בהקמה להצלחתם.תנו למומחים בתחום לעבוד בשבילכם ולמנף את הנגריה שלכם להצלחה הגדולה.