המדריך להקמת משתלה!

אוהבים פרחים? מחוברים לאדמה? אתם מוזמנים לפתוח משתלה! מיהו קהל היעד שלכם? מה תמכרו במשתלה ואיך בכלל פותחים אותה? המומחים של ליווי והקמת עסקים כאן בשבילכם.

מי קהל היעד של משתלות?

 1. חובבי פרחים.
 2. בעלי בתים פרטיים.
 3. מוסדות עם חצר.
 4. מועצות מקומיות.
משתלה

מה מומלץ למכור במשתלה?

 1. פרחי נוי מוכנים לשתילה.
 2. זרעים.
 3. אדניות.
 4. עצי דקל מסוגים שונים.
 5. פרטי נוי ותאוריה לחצר.
 6. עצי נוי לגידול בבית. 
 7. ועוד כיד הדמיון.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים לפתיחת משתלה?

 1.  בדיקת עלויות וגיוס מימון -לפני שמקימים עסק חדש, חובה לפנות לייעוץ עסקי. אחרת, העסק שלכם עלול ליפול להפסדים. יועץ עסקי מנוסה יבנה עבורכם תוכנית עסקית מפורטת שתכיל את כל פרטי הקמת העסק שלכם והיעדים המבוקשים. 
 2. פתיחת עוסק פטור – פתיחת תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. 
 3. תדרשו להשקיע במיקום החנות. להקים חממות ומחסן כמידת הצורך.
 4. רכישת ציוד  – תדרשו לקנות פרטי נוי שונים, פרחי נוי, מגוון זרעים ועוד. כאן עליכם להחליט אם לייבא או לייצר. לרוב, היבוא משתלם יותר. תמיד חשוב לבדוק את האופציות מחדש.
 5. רכישת ביטוחי חובה – ללקוחות השוהים בבית העסק ולסחורה הקיימת לא תרצו שיקרו נזקים. כדין את עצמכם מתביעות, בטחו את עצמכם.
 6. מיתוג ופרסום – תדרשו להשקיע בפרסום אטרקטיבי שיביא אליכם קונים פוטנציאלים. הרבה אנשים אוהבים צמחים, אבל לא כולם ימהרו לקנות אותם. אם תשקיעו בפרסומת איכותית, הלקוחות שלכם ימצאו את הכתובת הנכונה.

רוצים לפתוח משתלה? הכירו את המומחים של המפתח לליווי והקמת עסקים, המומחים בבניית תוכנית עסקית לעסקים בהקמה, עסקים שנקלעו למשבר ועוד. תנו לעסק שלכם לפרוץ החוצה. לקביעת פגישת יעוץ ראשונית וחינמית, השאירו כאן פרטים.