המדריך להקמת מפעל שיש מצליח!

לאחר שצברתם ידע וניסיון בתחום השיש, אתם מוזמנים לפתוח מפעל להכנת שיש. מבחינה עסקית, מהם השלבים בתהליך הקמת מפעל שיש? המומחים של המפתח לליווי והקמת עסקים עונים כאן, במיוחד בשבילכם.

מי קהל היעד?

  1. חידוש מטבח ושירותים.
  2. קבלנים ושיפוצניקים.
  3. מוסדות ומשרדים.

מהם השלבים להקמת מפעל שיש? 

  1.   בדיקת עלויות וגיוס מימון – לפני שאתם מתחילים להשקיע ברכישת שיש ומכונות נדרשות, אתם חייבים לפנות לייעוץ עסקי. יועץ עסקי מנוסה יבנה עבורכם תוכנית עסקית שתכיל את כל פרטי הקמת העסק. כמה עולים החומרים, בכמה תמכרו את התוצרת ומה יהיה מחיר הבלאי הצפוי. אחרי החישוב של רווח מול הפסד יקבע היועץ האם וכיצד משתלם לכם לפתוח את העסק החדש.

    רק כך תדעו שאתם מסודרים והעסק שלכם אכן רווחי ומשתלם. אחרת, ישנם אנשים שפותחים עסק חדש בלי לבדוק את כדאיותו. כך בסופו של דבר הם מוצאים את עצמם פושטים רגל במפח נפש ועם נזקים חמורים של הלוואות וחובות. סוף מעשה במחשבה תחילה.

עבודות שיש

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

 2. תחום העיסוק שלכם יכול להיות עוסק פטור. לצורך כך יש לפתוח תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. בדקו האם העסק שלכם אכן חוקי. שאלו את היועץ העסקי שלכם.

3. רכישת ציוד  – מכונות לחיתוך ועיבוד השיש, סכין מיוחדת, מעמדים ועוד. כמובן שתצטרכו לקנות גם את האבן החצובה עצמה, ולא משנה אם אתם מייבאים אותה או שאתם שאתם רוכשים אותה ממחצבה סמוכה. רמת העיבוד והגימור היא זו שמשפיעה בסופו של דבר.

4. מיתוג ופרסום – עסק מצליח הוא עסק שהשקיעו בו פרסומת ומיתוג. לכן, חשוב מאוד שתפנו למשרד פרסום שעובד בשיווק מוצרים וחנויות שישווק את העסק שלכם. שלמו לו טוב שיעשה לכם עבודה מושקעת וייחודית. שעובד בשיווק מוצרים וחנויות שישווק את העסק שלכם. שלמו לו טוב שיעשה לכם עבודה מושקעת וייחודית.

יועץ עסקי מומלץ למפעל שיש בהקמה

אם אתם רוצים לפתוח עסק מצליח, אתם מוזמנים אלינו. אנו בחברת המפתח לליווי והקמת עסקים מתמחים בליווי וייעוץ עסקי. אנו נבנה עבורכם תוכנית עסקית שתכיל את כל נתוני פתיחת העסק ונדאג לכך שהעסק שלכם יהיה רווחי וכדאי. לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית חינם עם יועץ עסקי מומחה לעסקים בהקמה, דברו איתנו.