המדריך להקמת מכירת ידיות לארונות!

נכון שזה נשמע פריט קטן מידי למכירה, אבל כן. יש עסקים כאלו ויש מי שמתפרנס מזה יפה. כמובן שבהמשך תוכלו להתרחב ולהכניס לעסק שלכם מוצרים נוספים למכירה. עסק למכירת ידיות לארונות אמור לכלול את כל סוגי הידיות הקיימים. יש לגיוון דגש רב. הרי אם אין גיוון אין לכם יתרון על פני הרכישה בנגריה או בטמבור. עסק כזה יכול להיות הכנסה צדדית וכדי להפוך להכנסה עיקרית הוא דורש השקעה אסטרטגית רבה. כאן תקבלו מידע על השלבים  לפתיחת עסק כזה.

מי קהל היעד למכירת ידיות לארונות? 

פנו לחנויות ריהוט ונגריות בהצעה לשיתוף פעולה. יש חנויות שתשמחנה לרכוש ממכם ולמכור את הסחורה בשטחם ויש נגריות שישמחו להפנות אליכם לקוחות אניני טעם. המכירה שלכם יכולה לפנות גם לאנשים פרטיים המעוניינים לשדרג את ארונות ביתם.

ישנן משפחות שיש להן ארון שמחזיק יפה. אבל נמאס להם לראות אותו. הם רוצים להתחדש. תוכלו להציע להם פשוט להחליף את הידיות ולשנות את המראה במחיר אפסי!

מהם השלבים לפתיחת מכירת ידיות לארונות? 

חנות ידיות לארונות

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

 1.  בדיקת עלויות וגיוס מימון – בניית תוכנית עסקית היא אחד השלבים החשובים ביותר בהקמת עסק עצמאי חדש. גשו ליועץ עסקי מנוסה, בקשו ממנו לבנות עבורכם תוכנית עסקית שתכיל את כל נתוני העסק. כך תדעו אם אכן שווה לכם להקים ולהשקיע בעסק של מכירת ידיות. תוכנית עסקית מקצועית מכילה את כל תכנון ההוצאות, ההכנסות והיעדים שלכם בהקמת העסק.

   

 2. רישום וניהול ספרים כחוק – כדי להקים עסק כנדרש בחוק חייבים לקבל תעודת עוסק. לצורך כך פנו לפתוח תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. גם בהמשך ניהול העסק תצטרכו להיעזר במנהל חשבונות לצורך דיווח והגשת קבלות כחוק.
   
 3. מיקום החנות – לצורך פתיחת העסק תדרשו לשכור מקום מתאים. חנות כזו לא צריכה להיות גדולה בשטחה, היא כן צריכה להכיל פתרונות תצוגה כמו מתלים לכל אורך הקיר וכדומה.

   

 4. רכישת ציוד  – תדרשו לקנות עמדת מכירה, קופה ממוחשבת, כסא למוכר וכמובן סחורה – מבחר ידיות עצום.

   

 5. רכישת ביטוחי חובה – תדרוש לרכוש פוליסת ביטוח ללקוחות השוהים בבית העסק ולסחורה הקיימת.
   
 6. מיתוג ופרסום – אם אתם רוצים שהעסק שלכם יהיה בלעדי ומוצלח, פנו ליועץ שיווקי שיעשה לכם את העבודה. הוא ימתג את העסק שלכם בצורה מושכת ומקצועית. שווה לכם להשקיע לשם כך. כי בסופו של דבר השיווק והפרסום עושים את העבודה.

מה עושים כדי להקים עסק מצליח? 

אתם מוזמנים לפנות למפתח לליווי והקמת עסקים. אנו כאן כדי לעזור לכם לפתוח את העסק שלכם בצורה מקצועית ומאוזנת. פנו אלינו לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות. מאיתנו תקבלו ייעוץ, בניית תוכנית עסקית ליווי והכוונה לאורך כל תהליך הקמת העסק. הצלחת הלקוחות שלנו היא הצלחה שלנו. בשביל זה אנחנו כאן.