המדריך להקמת חנות למוצרי אפיה!

מעוניינים לפתוח עסק חדש שיגדיל את המשכורת החודשית שלכם? אתם יכולים לפתוח חנות למוצרי אפיה. מיהו קהל היעד שלכם? מהם השלבים לפתיחת עסק של מוצרי אפיה? וכמה עולה להקים עסק כזה? הכל כאן לפניכם! 

מי קהל היעד?

 1. חובבי אפייה.
 2. מאפיות ביתיות.
 3. כל עקרת בית.
מוצרי אפיה

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים לפתיחת חנות למוצרי אפיה?

 1.  בדיקת עלויות וגיוס מימון – לפני שאתם פונים לספקים ומזמינים סחורה, עצרו. פנו ליועץ עסקי. אחרת, אתם עלולים להפסיד. לא מעט בעלי עסקים יוצאים בפרץ של רצון טוב עם עסק חדש, ובסופו של דבר נופלים. הסיבה לכך היא שהם לא פנו ליעוץ עסקי. לא כל מה שנוצץ, זהב. אתם חייבים לבנות תוכנית עסקית בעזרת יועץ עסקי מנוסה שיבדוק האם בכלל שווה לכם לפתוח את העסק וכיצד.
 2. תעודת עוסק פטור – לצורך כך תצטרכו לפתוח תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי.
 3. חנות כזו תוכלו לפתוח בבית שלכם ורק בהמשך, כאשר הביקוש יגדל, תוכלו להעביר אותה למקום גדול יותר. אם החלטתם להקים את העסק בחנות מושכרת, חפשו מיקום מרכזי ומוצלח על מנת לעניין עוברים ושבים.
   
 4. רכישת ציוד – לעמדת הדלפק, שולחן, כסא וקופה רושמת. למוצרים למכירה – ארונות מתאימים לאחסון, מדפים ועמדות שונות. קחו בחשבון גם את עלויות רכישת הסחורה עצמה.
 5. רכישת ביטוחי חובה – בית עסק צריך ביטוחים. תדרשו לבטח את עצמכם וגם את השוהים בבית העסק שלכם.
 6. מיתוג ופרסום – תדרשו לפרסם את העסק שלכם בצורה מקצועית ומשכנעת. איך תעשו את זה? פנו לחברת המפתח דיגיטל, בקשו מהם למתג את העסק שלכם לקבלת פרסומת טובה. עם מיתוג חזק, העסק שלכם יצליח.

כמה עולה הקמת חנות למוצרי אפיה?

להקים חנות של מוצרי אפיה זו השקעה לא גדולה כל כך. אם בהתחלה החנות תהיה בבית, תשלמו רק על הסחורה. כך שתוכלו להזמין כמויות בהדרגה. מדובר בהשקעה של כמה אלפי ש"ח באופן התחלתי.

ייעוץ עסקי לחנות מוצרי אפיה

חנות למוצרי אפייה היא עסק קטן שחייב להתנהל נכון כדי ליהנות מרווחים. בדיוק בשביל זה חשוב לפנות ליועץ עסקי מוכשר, מקצועי ויעיל. גם אתם יכולים להנות מרווחי עסק מצליח. חברת המפתח לליווי והקמת עסקים כאן בשבילכם. אנו נלווה גם את העסק שלכם מתחילתו ועד להצלחתו, נבנה עבורכם תוכנית עסקית מפורטת שתוביל את העסק להצלחה. תנו לנו לעבוד בשבילכם.