המדריך להקמת חנות כלבו!

מתעניינים בהקמת חנות כלבו? חנויות כלבו רבות פזורות בארץ, אם אתם רוצים לפתוח חנות כזו עליכם לבדוק היטב את מצב השוק באזור בו אתם מעונייניים להקים את העסק. כאן תקבלו מידע עסקי שחשוב להכיר לפני שמקימים עסק. המשיכו איתנו.

מה ניתן למכור בחנות כלבו?

חנות כלבו כשמה היא – הכל בה. אבל שימו לב, לא כדאי למכור כל תקופה מוצר אחר. אם החלטתם שאתם משווקים מוצרים חד פעמיים, תמשיכו להביא חד פעמי. לא משתלם לכם שהלקוחות לא ידעו מה אתם מוכרים בחנות. ברגע שיש הגדרה ספציפית, הלקוחות יודעים לאן לפנות. לכן כדאי לבדוק מראש מה המוצרים שאתם מעוניינים ומשתלם לכם לשווק. זה יכול להיות סבונים, תכשירים לכביסה, היגיינה אישית, מוצרי קוסמטיקה ועוד.

חנות כלבו

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

  1. תדרשו לשכור מקום מתאים. במשך הזמן, כאשר העסק שלכם יתרחב, תדרשו להגדיל אותו ולהעביר לחנות גדולה יותר ככל הנראה. חנות רהיטים צריכה להכיל תצוגת רהיטים נעימה לעין. לצורך כך חשוב שהמקום יהיה מרווח מספיק.
  2. רכישת ציוד – תדרשו לקנות מחשב. שולחן מתאים לחנות. וכמובן את הרהיטים המתאימים.
  3. רכישת ביטוחי חובה – תדרשו לקנות ביטוחים לבית העסק שלכם, למבקרים בחנות וכמובן גם ביטוח לתכולה.
  4. מיתוג ופרסום – עסק חייב מיתוג. אם אתם רוצים שהלקוחות יפנו דווקא אליכם, אתם צריכים למתג את העסק שלכם בצורה מיוחדת שתפנה את הלקוחות אליכם ולא לחנות אחרת. ככל שתשקיעו יותר בפרסום ושיווק, הסיכויים של הצלחת העסק שלכם יגדלו.

מחפשים יועץ עסקי מומחה לעסקים בהקמה?

אנחנו כאן בשבילכם. צוות המומחים בחברת המפתח לליווי והקמת עסקים כאן בשבילכם. אנו נלווה את הקמת העסק שלכם עד להצלחתו המירבית. כדי להקים עסק בעל פוטנציאל לרוווחים גבוהים כדאי שתפנו לקבלת ייעוץ עסקי מהטובים בתחום. לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית חינם, פנו אלינו.