המדריך להקמת חנות ירקות

חנות ירקות היא חנות נצרכת. נכו ןשבכל סופר מצוי ניתן לרכוש גם ירקות ופירות. עדיין אנשים אוהבים לרכוש פירות וירקות בחנות הירקות השכונתית. מהם השלבים לפתיחת חנות ירקות וכמה עולה הקמת עסק כזה? המשיכו איתנו לשורות הבאות.

מהם השלבים לפתיחת חנות ירקות?

  1.  בדיקת עלויות וגיוס מימון – תוכנית עסקית היא שלב מקדים להקמת עסק חדש. כל מי שרוצה לפתוח עסק ומעונין בהצלחת העסק שלו, פונה קודם כל ליועץ עסקי. למה כל כך חשוב לבנות תוכנית עסקית? תוכנית עסקית היא מעין תמהיל המכיל את כל פרטי התוכנית של העסק. כמה אתם תשלמו על המוצרים, בכמה כסף תמכרו אותם. כמה תשלמו למובילים, להשכרות מקום, לחשמל ולבלאי. רק אחרי שאתם יודעים כמה העסק שלכם אמור להכניס (וחלילה לא להפסיד), אתם יכולים לפתוח את העסק החדש. רק כך תדעו אתם יוצאים לדרך בביטחון.
חנות ירקות

2. עוסק פטור – פתיחת תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי.

3. השכרת מקום – התייחסו לגודל הנדרש לחנות. שימו לב, החנות צריכה להכיל גם כניסה עבור ספקים וכן מחסן קטן. 

4. רכישת ציוד  – תדרשו לקנות שולחן, כסא ומחשב. וכן ארגזים ומקררים מתאימים לאחסון הפירות והירקות.

5. רכישת ביטוחי חובה – ללקוחות השוהים בבית העסק ולמבנה עצמו.

6. מיתוג ופרסום – אם אתם רוצים  שאנשים יכירו אתכם עוד מקצה הרחוב, אתם צריכים שמישהו יספר להם עליכם. מי שעושה את זה בצורה הטובה ביותר הוא בעל מקצוע בתחום. חפשו איש מקצוע שיודע לפרסם מוצרים וחנויות. ערכו בירור שהוא אכן מנוסה ואמין. בקשו ממנו שימתג את העסק שלכם וישווק אותו כמו שצריך. הוא ידרוש ממכם מחיר אבל זה שווה. כי פרסומת שווה הרבה יותר ממה שאתם יודעים. 

מעוניינים לפתוח חנות ירקות? קחו בחשבון שחנות ירקות חשופה לסיכונים רבים, שינויי מזג אוויר, ירקות ופירות שמרקיבים ועוד. כדי לצלוח את היום יום דרושה תוכנית עסקית בנויה היטב. רוצים להיות בטוחים שאכן העסק שלכם כדאי ורווחי? אנחנו כאן בשבילכם. צוות המפתח לליוי והקמת עסקים מלווה כבר שנים עסקים גדולים ומצליחים. כדי שאנו נלווה גם את העסק שלכם עד להצלחתו המירבית. הקליקו כאן ויועץ עסקי מנוסה מחברתנו ילווה את העסק שלכם משלב הקמתו.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: