המדריך להקמת חנות דפוס מצליחה!

חנות דפוס המדפיסה עבודות קטנות היא רעיון עסקי טוב למבינים בתחום. יש אזורים בהם התחרותיות גבוהה מאוד בתחום ולכן חשוב לבדוק את העניין לפני הקמת חנות כזו.

מי קהל היעד?

  1. אנשים פרטיים הנזקקים לעבודות דפוס מזדמנות.
  2. מחותנים המזמינים הזמנות ומזכרות לאירועים.
  3. פיתוח תמונות למשפחות.
  4. כרזות ושלטים לעסקים.

מהם השלבים לפתיחת העסק ?

  • רישוי העסק – מבחינה חוקית הקמת בית דפוס דורשת רישיון עסק. לצורך כך פנו אלינו, אתם צריכים יועץ שמבין ברישוי עסקים. בנוסף חייבים תעודת עוסק. לצורך כך פנו לרואה חשבון לפתיחת תיק ברשויות המס כנדרש. 

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

  • בדיקת עלויות וגיוס מימון – חנות חדשה היא השקעה גדולה. אתם ודאי חוששים מאוד. ואתם אכן צודקים. לפתוח עסק בלי ליווי אישי של יועץ עסקי, זה מורכב. חשוב לפנות ליועץ עסקי שיבנה עבורכם תוכנית עסקית מפורטת עם כל מה שהקמת חנות דפוס דורשת. אחרי שיש לכם תוכנית עסקית מקצועית, אתם יכולים להתחיל בהקמת העסק.
  •  השכרת מקום מתאים. תדרשו למצוא מקום מספיק גדול וממוזג להקמת העסק.
  • רכישת ציוד  – תדרשו לקנות שולחנות, כסאות, מדפסות, מחשבים, מכונות צילום וכל מה שאתם רוצים שיהיה בבית העסק שלכם.
  • רכישת ביטוחי חובה – חשוב שתרכשו פוליסת ביטוח תכולה וביטוח מבנה לבית העסק שלכם. יש ציוד יקר, מבנה ולקוחות שמבקרים בבית העסק ולא כדאי להישאר חשופים לנזקים ותביעות.
  • מיתוג ופרסום – אם קיימת כבר חנות דפוס בעירכם, התחרות שלכם גדולה. אבל גם אם אתם הראשונים, אתם עדיין חייבים להשקיע בפרסומת. אין כמו פרסומת איכותית שמושכת את קהל היעד ישר לחנות שלכם. פנו למשרד פרסום מוביל קבלת חבילת פרסום לעסק מתחיל. אמנם זה יעלה לכם הרבה כסף אבל העלות הזו שווה ומוכיחה את עצמה מיד.

רוצים לקבל פרטים נוספים מיועץ עסקי מומלץ לעסקים בהקמה?

אתם מוזמנים לפנות אלינו. חנות מצליחה מתחילה עם תוכנית עסקית מוצלחת. אל תוותרו על כך. חברת המפתח לליווי והקמת עסקים נועדה בדיוק בשבילכם. אנו מתמחים בבניית תוכנית עסקיות לעסקים בהקמה. כדי לקבל ייעוץ עסקי מהמובילים בתחום, דברו איתנו.