המדריך להקמת חנות גרביים

ענף הביגוד בישראל מלא בתחרות אך הוא גם בעל פוטנציאל גבוה להצלחה. גרביים הולכות כמו מים ואתם יכולים להקים חנות בוטיק לגרביים משלל הגוונים והסוגים. חנות כזו חייבת להיות ממותגת ומשווקת היטב כדי להנות מהכנסה גבוהה ומשמעותית. המומחים של המפתח לליווי והקמת עסקים מנגישים לכם כאן את הצד העסקי של התמונה.

מהם השלבים לפתיחת חנות גרביים?

  1.  בדיקת עלויות וגיוס מימון – עוד לפני שתתחילו בלוגיסטיקה הנדרשת, חשוב שתבדקו האם אכן שווה לכם לפתוח את העסק הזה. לצורך כך פנו לייעוץ עסקי. רק אחרי שיבדקו את כדאיות העסק שלכם על ידי בניית תוכנית עסקית, תדעו שיש לכם אור ירוק ואתם יכולים להתחיל בשלבי הקמת העסק החדש.
  2. דיווחים מול הרשויות – פתיחת תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי וקבלת תעודת עוסק פטור. כדי לחסוך את כל זה עסקים רבים פונים לרואה חשבון שינהל זאת בצורה הטובה ביותר.
גרביים

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

3. תדרשו לחפש מקום מתאים לחנות. חדר גדול עם מחסן קטן. דאגו שהמקום יהיה מאוורר ונעים. אם יש צורך בשיפוצים ובמיזוג להתאמת החנות לאופיה, קחו זאת בחשבון.

4. רכישת ציוד  – הציוד הנדרש להקמת חנות גרביים יהיה: דלפק למוכר, מחשב, סטנדים לתליית הגרביים וכמובן הסחורה: גרביים בשלל צבעים, מרקמים וגדלים.

5. רכישת ביטוחי חובה – ללקוחות השוהים בבית העסק ולסחורה הקיימת.

6. מיתוג ופרסום – חנות מוצלחת ומוכרת זוהי חנות ששיווקו אותה בצורה מקצועית. אל תתפשרו על יועץ שיווקי שימתג את העסק שלכם באופן יוצא דופן ומושך. השקיעו בצורה מבוקרת בפרסום איכותי וממוקד. זו ההשקעה הכדאית ביותר.

כמה עולה להקים חנות גרביים?

להקים חנות גרביים זו השקעה גדולה. העלויות מורכבות מעלויות: השכרת מקום, סטנדים לתליית הסחורה, דלפק מכירות, מחשב, פרסום ומיתוג, סחורה ועוד. היקף ההשקעה משתנה מיזם ליזם. כדי לקבל תוכנית עסקית מפורטת לנתונים שלכם פנו ליועצים העסקיים שלנו בחברת המפתח.

ייעוץ עסקי לחנות גרביים בהקמה

הכירו את חברת המפתח לליווי והקמת עסקים. אנו כאן לבדוק את כדאיות הקמת העסק שלכם. אנו נבנה עבורכם תוכנית עסקית שתכיל את כל התוכניות, הרצונות והיעדים שלכם. ובמקביל את ההכנסות הצפויות, ההוצאות, המחיר לכל פריט החריגות והבלאי המתקבל. אנו נרכיב את כל הפרטים לתוכנית אחת ונבדוק האם אכן רווחי לפתוח חנות גרביים. לא כל עסק בעל פוטנציאל יהיה רווחי לבעליו ולכן תוכנית עסקית היא חובה להצלחת העסק.