המדריך להקמת חברה לשירותי גביה!

כל עסק המעניק ללקוחותיו אשראי, מכיר את המצב ומודע לכך שהגביה לא קלה. קשה להאציל סמכויות ולדרוש תשלומים על ביצוע המלאכה בצורה תקיפה. עיכוב בתשלומים פירושו סיכוי גדול לאיבוד הכסף טוטאלית. אנשים שוכחים, מאבדים את כספם מכל סיבה אחרת וזהו זה. לבעל העסק לא תמיד יש את הפניות לעמוד על שלו ולנהל גבייה נוקשה וכך כספים נעלמים בדרך.

זאת הסיבה לביקוש לגורם מוסמך שידרוש את התשלומים בתוקף ובעקביות. עסק לשירותי גבייה לוקח על עצמו גביית תשלומים. חברת גבייה הינה תחום מבוקש ופופולארי בשנים האחרונות. חברת גבייה עובדת בשיתוף עם עורך דין מוסמך כך שבכל מקרה בו לקוח שאינו מוכן לשלם את הכסף, היא תשדר לו את רצינות העניין. אם הוא לא יסכים לשלם, בית משפט יטפל בו. כמובן שבעל העסק הוא זה שישלם לחברת הגביה עבור התיווך והעבודה.

מי צריך שירותי גבייה?

  1. בעלי עסקים פרטיים. כל בעל עסק פרטי המעניק שירות ללקוחותיו, צריך לגבות את הכסף בסוף יום העבודה או החודש. לא כל בעל עסק בנוי לעמוד על שלו. חברת גבייה תעשה עבורו את העבודה.
  2. משפחות ענפות. משפחה שרוצה לשמור על קשר, לקנות מתנות בעתות שמחה, לארגן מפגשים שעולים כסף ולנהל קופת משפחה מצליחה, יכולה לפנות לעסק המעניק שירותי גבייה להקלה בגביית הכספים.
  3. בניינים משותפים. כל ועד בית שמתקשה באיסוף החודשי, ישמח לעשות סוף לדבר. הוא יפנה לעסק לשירותי גבייה שיתעסק עם ועד הבית ויקח על עצמו את גיוס הכסף כנדרש.
  4. מועצות אזוריות. ישנן מועצות אזוריות השוכרות חברת גביה שהיא זו שתגבה את תשלומי המים / דמי חברות וכדומה.
חברת גביה

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים להקמת עסק לשירותי גביה?

  1.  בדיקת עלויות וגיוס מימון – כדי להקים עסק חדש, חובה לפנות לייעוץ עסקי. אחרת, החברה שלכם עלולה ליפול. עוד לפני שתתחילו לפרסם את עצמכם כחברת גביה מצליחה, פנו ליועץ עסקי שיבנה עבורכם תוכנית עסקית מפורטת שתכיל את כל פרטי הקמת העסק. 
  2. . פתיחת תיק עוסק ברשויות המס כנדרש. פתחו עסק כעוסק פטור ובהמשך בהתאם למחזור העסקאות תוכלו לפתוח חברה בע"מ. לצורך ההתנהלות מול הרשויות פנו ליועץ עסקי העובד יחד עם רואה חשבון להקלת הבירוקרטיות מעליכם.
  3.  לא תדרשו לשכור מקום לפתיחת העסק. חברת גביה יכולה להתנהל בטלפון. מקסימום במשרד קטן.
  4. .מיתוג ופרסום – פנו לייעוץ שיווקי שישווק אתכם כמו שצריך. חברת המפתח דיגיטל תתאים לשיווק עסק כמו שלכם. 

מחפשים יועץ עסקי מומלץ להקמת עסק לשירותי גבייה?  

הכירו את חברת המפתח לליווי והקמת עסקים. אנו נלווה את הקמת העסק שלכם מהתחלה ועד הסוף. נבנה עבורכם תוכנית עסקית שתכיל את כל פרטי הקמת עסק המעניק שירותי גבייה, אנו נבדוק את עלות הקמת העסק והרווחים העתידים ונוביל אתכם להצלחה בעז"ה.