המדריך להקמת חברה לניהול בניה!

יש לכם כושר ארגון ולמדתם פיקוח בנייה? הקמת עסק לניהול בנייה מתאימה לבעלי ידע בתחום הבנייה ולכאלו שבאים מהתחום. זה יכול להתאים למהנדסים, פקחי בנייה, הנדסאים ועוד. 

מי צריך שינהלו לו את הבניה?

  1. אנשים שרוצים לשפץ או להרחיב את הבית שלהם.
  2. קבלנים ויזמים שרוצים להוריד מעליהם את העול הארגוני.
  3. מוסדות המשפצים את הבניין.

 מה זה בכלל ניהול בניה?

ניהול בניה פירושו, כאשר משפחה/ מוסד מעונינת לערוך שיפוצים או הרחבה של מבנה, צריך שמישהו יקח על עצמו את כל הפרויקט לידיים. אמנם יש את הקבלן אבל הוא לא תמיד לוקח אחריות על כל הפרויקט כמו שצריך. 

ניהול בניה

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

כבר בתחילת הדרך, כאשר פונים למנהל בניה, הוא זה שיציע ללקוח אנשי מקצוע אמינים וטובים מניסיונו. במקום שבעל הבית ידרש לברר ולחקור, המנהל בניה עושה את התפקיד שלו. אחר כך הוא יעזור להם לחפש נגר מומחה, יסייע בבחירת קרמיקות איכותיות, תאורה וכו'. הוא יפקח על הבניה. יבדוק שאכן הפועלים מגיעים, עובדים, אין פשלות. בקיצור, הוא דואג לכך שהכל דופק. בעל הבית יוכל לישון רגוע.

מהם השלבים לפתיחת העסק

  1.  בדיקת עלויות וגיוס מימון – לפני שפונים לפתוח עסק חדש, חובה לפנות לייעוץ עסקי. רק כך תדעו שהקמת העסק אכן רווחית וכדאית. לכן, אל תתחילו בהקמת העסק, לפני שאתם פונים ליועץ עסקי מנוסה לבדיקת הרעיון. הוא יבנה עבורכם תוכנית עסקית מפורטת ויבדוק את כדאיות הקמת העסק. 
  2. פתיחת חברה ודיווח כחוק לרשויות המס – תצטרכו לפנות למס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. יועץ עסקי יעזור לכם בכל הבירוקרטיות המלוות. 
  3. שיווק ומיתוג. אם אתם רוצים שלקוחות יפנו אליכם, אתם צריכים להיות משווקים היטב. זה אומר שאתם חייבים לפנות ליועץ שיווקי שימתג את העסק שלכם ויפרסם אתכם בצורה מקצועית ומשכנעת. ליד חם מקבלים ממישהו שמכיר את העסק.

רוצים לפתוח עסק לניהול בניה? 

אנחנו כאן בשבילכם. צוות המומחים שלנו, בחברת המפתח לליווי והקמת עסקים, יעזרו לכם לפתוח עסק עצמאי של ניהול בניה בלי לקחת סיכונים. הקליקו עכשיו ואנו נשריין עבורכם פגישת ייעוץ ראשונית חינם עם יועץ עסקי מנוסה מחברתנו המבין בתחום הבנייה.