המדריך להקמת עסק לאדריכלות לפיצול דירות!

כל בניית דירה מצריכה התערבות של אדריכל. הקמת עסק לאדריכלות והתמקדות בקהל יעד של פיצול דירות מצמצמת את קהל היעד שלכם ומצד שני מביא אליכם הרבה אנשים שמחפשים בדיוק אתכם. מהם השלבים לפתיחת העסק ומה חשוב לזכור כשמקימים עסק כזה? הכל כאן לפניכם. היועצים המומחים של המפתח לליווי והקמת עסקים מנגישים לכם מידע.

מי קהל היעד לאדריכל לפיצול דירות?

  1. משקיעים.
  2. אנשים שקונים דירה ורוצים לחלק אותה כדי שהיחידה תכסה את המשכנתא.
  3. זוג צעיר שקנה דירה גדולה ורוצה להנות מהכנסה נוספת.

מחירי הדירות בעליה מתמדת. לא נראה שהסוף יגיע מהר כל כך. כל עוד המחירים יקרים, אנשים מחפשים לחלק את הדירה שלהם ולהשאר עם דירה מספיק גדולה. החכמה של מפצל דירות מנוסה היא לקחת שטח קטן ולנצל אותו הכי נכון שאפשר. 

פיצול דירה

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים לפתיחת עסק לאדריכלות לפיצול דירות!

  1.  בדיקת עלויות וגיוס מימון – לפני שמתחילים להשקיע בפתיחת עסק חדש, חייבים לבדוק את עלויות הקמת העסק. להעריך הוצאות והכנסות צפויות ולבדוק את היתכנות העסק כלכלית. לתורך כך כדאי לפנות לייעוץ עסקי.
      
  2. עבודה באדריכלות מצריכה רישום עוסק מורשה. מקצוע האדריכלות נחשב למקצוע חופשי בהגדרת החוק ולכן אדריכל לא יוכל להירשם כעוסק פטור. כדי לקבלת תעודת עוסק מורשה יש לפנות לרשויות המס להגשת מסמכים שונים. לצורך כך היעזרו ברואה חשבון.
  3. רכישת ציוד והשכרת מקום – אדריכל לא צריך הרבה ציוד ולא הרבה מקום לעבודה. הציוד יכלול דפי שרטוט, מד מטר, מחשב, עמדה וכיסא משרדי נוח. לגבי מקום העבודה – ניתן לנהל את העבודה מהבית עד להגדלת ההכנסה שתאפשר השכרת משרד.
  4. מיתוג ופרסום – חשוב מאוד להשקיע בפרסום ושיווק העסק בצרה נכונה. אדריכלות המיוחדת למפצלי דירות היא מלאכה מבוקשת מאוד. דווקא בגלל שאתם עובדים בתחום כל כך ספציפי, אנשים יפנו דווקא אליכם. גשו למשווק מנוסה שישווק את העסק שלכם הכי שאפשר.

מעוניינים לפתוח עסק עצמאי של אדריכלות לפיצול דירות? רוצים שהעסק שלכם יהיה רווחי ומשתלם? הכירו את חברת המפתח לליווי והקמת עסקים. אנו נלווה גם את העסק שלכם בצורה מקצועית ומאורגנת. המטרה שלנו היא לבדוק את כדאיות פתיחת העסק, את ההשלכות והתוצאות ואם העסק אכן משתלם, נעזור לכם לפתוח אותו בצורה המוצלחת והרווחית ביותר. כי העסק של הלקוחות שלנו בעדיפות ראשונה אצלינו.