המדריך להקמת חברה למימוש זכויות!

אנשים רבים זכאים לקצבת נכות והם לא מתפנים להסדיר אותה וכך נמנע מהם הכנסה נצרכת. במענה לכך צמחו כפטריות בגשם חברות למימוש זכויות. החברות נלחמות עבור לקוחותיהן ונהנות לאחר מכן מאחוזים ניכרים. מה צריך כדי להקים חברה למימוש זכויות? הכל כאן לפניכם. היועצים העסקיים בחברת המפתח מנגישים לכם מידע שיסייע לכם.

מי נעזר בחברה למימוש זכויות?

לא כל אחד צריך לריב על מה שמגיע לו. יש אחוזי נכות שיקבעו ללא שאלות, למי שחולה בסרטן לדוגמא,  אין סיבה לקבל סירוב. הבעיה מתחילה כשוועדות רפואיות מחריגות נתונים, מסלפות את המציאות ומקלות ראש במציאות הקיימת. הסובלים העיקריים הם בעלי הנכויות ובני משפחותיהם. 

מה מיוחד בחברה למימוש זכויות?

חברה למימוש זכויות

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

חברה למימוש זכויות פועלת למען הלקוח. אדם פשוט שנפצע והפך לנכה, למרות הביטוח שרכש, לא תמיד הוא יקבל את כל הפיצויים המגיעים לו. הוא לא יודע איך לעמוד מול חברות הביטוח. איך לדרוש את שלו ומה החוק אומר על כך. חברה למימוש זכויות פועלת למענו. היא נלחמת כמו עורך דין ממולח מול ביטוח לאומי, מס הכנסה, חברות ביטוח, רשות המיסים וקרנות פנסיה עד שהלקוח יקבל את הפיצויים המגיעים לו. כבר היו מקרים בהם לקוח קיבל סכום של אלפי שקלים בודדים והחברה למימוש זכויות פעלה כדי שיקבל עוד מאה אלף ש"ח ויותר!

מהם השלבים לפתיחת חברה למימוש זכויות

  1. בדיקת עלויות וגיוס מימון – הקמת עסק חדש דורשת ליווי עסקי. אי אפשר לפתוח עסק חדש בלי לדעת שהוא אכן רווחי וכדאי. לכן, פנו ליועץ עסקי, בקשו ממנו שיבנה עבורכם תוכנית עסקית מפורטת. רק אחרי שיש לכם תוכנית עסקית מקיפה וברורה ישתלם לכם להקים את העסק.
  2. פתיחת חברה או עוסק כחוק – אם תרצו להקים חברה תצטרכו להגיש בקשה להקמת חברה בע"מ. לקבלת תעודת עוסק פטור תספיק פתיחת תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. ודאו אצל היועץ האם אתם נדרשים לאישור מיוחד לפתיחת העסק.
  3. השכרת מיקום – תוכלו לשכור משרד או לעבוד מהבית. קחו בחשבון עלויות של שכירות מקום.
  4. מיתוג ופרסום – השקיעו בפרסומת איכותית. היא זו שתזמין את הלקוחות שלכם לחברה החדשה. לכן, גשו לאיש מקצוע בתחום השיווק, בקשו ממנו שיעשה לכם עבודה מקצועית ברמה גבוהה, שיפרסם אתכם הכי מושך שאפשר. לצורך כך כנסו לאתר המפתח דיגיטל.

יועץ עסקי מומלץ להקמת חברה למימוש זכויות

אם אתם מחפשים יועץ עסקי מוצלח, פנו אלינו. חברת המפתח לליווי והקמת עסקים כאן בשבילכם. אנו כבר ליווינו מאות עסקים מובילים להצלחתם העסקית. אנו נלווה גם אתכם לאורך כך הדרך עד שהעסק שלכם יהפוך לעסק מוביל ומצליח.