המדריך לבחירת שם לעסק ולמה לא חייבים להיות בעלי ניסיון כדי להקים עסק?

שאלות כאלו ואחרות עולות לכל מי שרוצה להיות בעל עסק או לכל בעל עסק מתחיל שעוד לא חש את התוצאות בשטח. אז קודם כל, לפני שאתם מתייאשים, חשוב שתדעו כי עסק נורמלי, רק אחרי שנתיים של עבודה מתחיל לראות רווחים בצורה קלה! את המשפט הזה אומרים כל המקצוענים המלווים עסקים באופן קבוע. עכשיו, נתקדם הלאה ונשמע תשובות לשאלות שהגיעו אלינו. 

אני צריך שם טוב לעסק שלי, איך אבחר אחד כזה? 

שלב זה של הקמת העסק עלול להוציא אתכם משלוותכם, אך גם עשוי לתת לכם תחושת סיפוק ענקית. לפניכם כמה טיפים לבחירת שם מושלם, קצר וקליט לעסק שלכם. 

  1. מפעילים טיימר לשתי דקות ועושים סיעור מוחות. בסיעור המוחות הזה אתם שופכים על דף את כל שמות המותגים שעולים לכם לראש. מייד שהטיימר מסיים, אתם לוקחים את הדף ומנסים להבין למה בחרה החברה למתג את עצמה בשם הזה. פעילות זו עתידה לעזור לכם להגיע לשם הקולע של העסק שלכם. 
  2. אם העסק שלכם קטן, אתם יכולים להשתמש בשם שלכם כחלק משם העסק, זה יכול לעזור לכם. 
  3. עדיין לא הצלחתם? בקשו עזרה ממשפחה וחברים. בכל משפחה יש כמה אנשים עם יצירתיות ולב טוב שישמחו לעזור לכם. 
ניהול עסק

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

לאבא שלי אין עסק, ולי אין ניסיון, האם אני יכול לפתוח עסק בצורה כזו? 

לא צריך לעבור הכשרות רבות ולא לקבל תואר כדי להקים עסק ולהרוויח ממנו כמו שצריך. אבל כמובן שבשביל להקים עסק ולנהל אותו בצורה חכמה, כדאי לכם לשמוע מבעלי עסקים מצליחים (לאו דווקא גדולים), איך הם מתנהלים בעסק שלהם, ואילו טיפים הם יכולים להביא לכם. 

הטיפים שיעזרו לכם להיות בעלי ניסיון בלי ניסיון

  1. אתם עומדים להקים חנות בגדים? תבדקו מה יש לגוגל להגיד לכם על איך מקימים חנות בגדים. 
  2. פנו ליועץ עסקי מומחה שיעזור לכם להבין איזה עסק מתאים לכם להקים, מה היכולת הכלכלית שלכם, וכמה אחוזי מימון אתם יכולים לקבל מהבנקים לצורך השקעה בעסק שלכם. יועץ עסקי יבנה את העסק שלכם כמו קבלן מומחה. 

מי אמר שיש לי יכולת לנהל עסק? 

אנו מבינים את החשש שלכם שכל המאמץ ירד לטמיון. אבל זו שאלה שרק אתם בעצמכם מסוגלים לענות עליה. האם אתם אנשים בעלי משמעת עצמית העומדים ביעדים שהציבו לעצמם? אל תסתמכו על שנות התיכון כדי לבדוק את עצמכם. אם אתם לא בטוחים בעצמכם, לכו לעבוד כשכירים ותכירו את עצמכם. לאט לאט תתחילו לרקום לחלום שלכם עור וגידים. 

חשוב מאוד שתבינו שיש הבדל עצום בין לנהל עסק כאשר מי שעובד בו זה בני זוג בלבד, לבין לנהל עסק עם מספר עובדים. בנוסף חשוב שתדעו כי תוכנית עסקית ערוכה היטב, עתידה לעזור לכם להתקדם עם העסק שלכם בדרך הטובה והנכונה ביותר. 

הקליקו כאן לתזמון הפגישה שלכם עם המומחים של חברת המפתח ללווי והקמת עסקים שיעזרו לכם להקים עסקים ויעשו לכם את כל העבודה.