המדריך העסקי לפתיחת צהרון מוצלח!

יש לכם חיבה לילדים? אוהבים לשמור ולטפל בהם? אתם יכולים לפתוח עסק, צהרון לילדים. מיהו קהל היעד שלכם, מהם השלבים לפתיחת העסק וכמה עולה להקים עסק כמו צהרון? המומחים של המפתח לליווי והקמת עסקים עונים לכם.

מי קהל היעד?

 1. הורים עובדים.
 2. גננות בעלות גן ילדים.

מהם השלבים לפתיחת צהרון? 

לפני שתפנו לפרסם על הצהרון החדש שנפתח, חשוב מאוד שתפנו ליועץ עסקי שיבנה עבורכם תוכנית עסקית מפורטת. כדי שתדעו שאכן משתלם ורווחי לפתוח את העסק  הזה. לא כל יום פותחים עסק ואף אחד לא רוצה למצוא את עצמו פושט רגל. כך שלא מומלץ לוותר על השלב המקדים של ייעוץ עסקי מקצועי.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

 1. רישוי העסק ופתיחת תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי כדי לקבל תעודת עוסק.

   

 2. השכרת מקום. צהרון צריך להיות מקום מספיק גדול כדי לספק מרחב מאפשר לילדים. כמובן שאתם צריכים להחליט על איזה סדר גודל אתם הולכים. אם מדובר בכמות גדולה של ילדים, אתם צריכים להשכיר מקום ענק. אבל גם אם תבחרו לפתוח צהרון ל 10 ילדים, המקום חייב להיות מספיק גדול עם חצר או מרפסת לאוורור ושחרור. אל תשכחו שהילדים מגיעים מיום לימודים…

   

 3. רכישת ציוד  – תדרשו לקנות משחקים כמו: מכוניות, משחקי קופסא ועוד. וכן שולחנות וכסאות לארוחה. אם אתם בוחרים לקנות אוכל מוכן לארוחת הצהריים לא תצטרכו להשקיע בכלי בישול אבל אם לא, קחו בחשבון גם את העלויות הללו. כמו כן, תכללו בהוצאות החודשיות גם את עלות הארוחה היומית ועלות חומרי היצירה.

   

 4. רכישת ביטוחי חובה – אתם חייבים לבטח את הילדים ואת המבנה. ולשם כך לפנות לחברת ביטוח מוכרת ואמינה.

   

 5. מיתוג ופרסום. חשוב שתפנו ליועץ שיווקי שיעזור לכם למתג את הצהרון שלכם בצורה טובה שהורים ירצו לשלוח אליכם. שיווק ופרסום נכון הם מובילים למכירות העסק.

רוצים להקים צהרון ולהצליח מבחינה עסקית? הכירו את המומחים של חברת המפתח לליווי ומימון עסקים. אנו נעזור גם לכם לפתוח עסק בצורה חכמה ושקולה. אנו נלווה את העסק שלכם לאורך כל הדרך עד להצלחתו.