המדריך המלא לפתיחת חנות כלי בית ומתנות

חולמים להרוויח כסף מהקמת חנות? מרגישים שהתחום האהוב והמבוקש באזורכם הוא תחום המתנות וכלי הבית? אז קדימה, בואו נצא לדרך. 

התחום בו אתם רוצים להתמקד בהקמת העסק הינו תחום מבוקש מאוד. כמה חנויות שיהיה, תמיד לכולן יהיה ביקוש.

מה מאפיין את החנויות לממכר כלי בית ומתנות בישראל? 

  • ממוצע הרווח השנתי הוא יפה מאוד, אבל הוא לא מתחלק כלל בצורה שווה בין חודשי השנה, אלא ממוצע שנתי. למה? כי בערבי חגים לדוגמא, כמות המכירות מכפילה את עצמה פי כמה וכמה. ולא רק זה, בערב חג כמו פסח, בו אנשים משתמשים בכלים שונים מבשאר ימות השנה, כמות המכירות היא בלי כל השוואה לשאר חודשי השנה. בתקופה של החורף, השוק יותר רדום. ואילו בתקופות הקיץ כאשר אנשים מרבים לצאת, המכירות גבוהות יותר.
  • שטחי ההשכרה בחנויות אלה נעים בין ארבעים מטר רבוע לבין שמונים מטר רבוע בממוצע. נתון זה רלוונטי עבורכם לפני פתיחת עסק בשכלול העלויות שלכם ותכנון סדר הגודל בו אתם מעוניינים להשקיע בהקמת החנות עצמה.
חנות כלי בית ומתנות
  • בחנויות לממכר כלי בית ומתנות יש צורך לגייס עובדים שיש להם גם חוש אסתטי מפותח. חלק נכבד מהלקוחות מעוניינים שיעצבו להם את המוצר בסוף הרכישה. ולכן, תצטרכו גם לשים לב שיש דלפק רחב בקופה ויש אפשרות לתת את השירות הנדרש בחנות שלכם.
  • שימו לב, כדי לפתוח חנות לממכר כלי בית ב – 2022 ולהצליח להרוויח ממנה כמו שצריך, תצטרכו להשקיע הרבה מאוד בבידול מהמתחרים שלכם. כיום מקובל למצוא בכל סופר מתנות, כלי בית ומוצרים נלווים. לכן, אם אתם רוצים להבטיח את הצלחתכם, תצטרכו להשקיע בהעצמת הייחודיות שלכם. 

מי המתחרים שלכם? 

בצרכניות מזון רבות מוכרים היום כלי בית ומתנות. אפשר לומר שהם המתחרים הקשים שלכם. והמתחרים האחרים, זה כמובן החנויות המקבילות אליכם, הממוקמות בקרבת מקום לחנות שלכם. 

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

איך מקימים עסק למכירת כלי בית ומתנות? 

כדי לפתוח חנות, אתם צריכים קודם כל להבין את היכולות הכלכליות שלכם ולפעול בהתאמה מושלמת למצב הנתון. גם אם אתם מתכננים לקחת הלוואות, אתם צריכים להביא הון עצמי ולבדוק שהתכנון הוא הגיוני ויש לכם מאיפה להחזיר את ההלוואה. חשוב לזכור כי לא משתלם להיות אופטימיים בלי מחשבה. חשוב להיות הגיוניים. 

מרגישים שגדול עליכם? לא יודעים איך נכון לתכנן את העסק? מוזמנים לפגישת היתכנות עסקית שתאיר לכם את העיניים ותבינו איפה אתם נמצאים מבחינה עסקית ומה באפשרותכם לבצע כדי להתקדם בצורה נכונה, ללא סיכונים מיותרים. 

מקליקים כאן? עשיתם את הצעד הראשון הנכון עבור העסק שלכם.