המדריך המלא לניהול תזרים מזומנים בעסק קטן

יש לכם עסק קטן? אתם עדיין לחוצים כל שלושים יום מה יהיה בסוף חודש? אתם צודקים בהחלט. לנהל עסק קטן עם תזרים מזומנים כמו שצריך, זה באמת פרויקט רציני. המומחים של חברת המפתח ללווי והקמת עסקים ראו את הצורך שלכם לדעת להבין עוד בתחום, אז הנה לכם הכתבה שתעזור לכם להבין איך אתם יכולים להתקדם מהמקום שלכם. 

 

ערכנו לכם מספר טיפים שיעזרו לכם לנהל את תזרים המזומנים שלכם בצורה תקינה וראויה לשמה. אחרי שתיישמו אותם, השינוי המיוחל יבוא בהדרגה. המשיכו להצלחה. 

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מה צריך לעשות כדי להגדיל את תזרים המזומנים? 

 • הפרידו בין רשימת ההוצאות לרשימת ההכנסות- כדי להביא את הסדר הטוב על כנו חייבים להתחיל קודם כל בסדר פיזי, מה הוא סדר פיזי? יש עמודה אחת להוצאות ועמודה נוספת להכנסות. כגרורה לסעיף זה נזכיר, כי אסור לדלג על אף הוצאה והכנסה. הכל חייב להיות רשום ומתויק.

 • גלגלו יותר כסף- איך מגדילים את מחזור העסקאות? על ידי שחושבים בגדול. מפרסמים יותר. כדי שהפרסומות יביאו איתן את את המכירות המיוחלות, אתם צריכים להשקיע בעיצוב. הפרסומת תקנה את לב האנשים שמורגלים לפרסומות יפות ומושקעות. דרך נוספת, קנו יותר מוצרים כך תוכלו גם למכור יותר. אם אתם קונים בגדול, אתם יכולים להשיג הנחות כך שאתם גם יכולים למכור יותר זול ללקוחות שלכם. שימו לב שתמיד עמודת ההכנסות גבוה יותר מעמודת ההוצאות.
ניהול תזרים מזומנים
 • שלמו הלוואות כמה שיותר מהר- כאשר לוקחים הלוואה ולא מחזירים אותה בזמן, לבנק אין בעיה עם זה, הוא כאילו אומר לכם שאתם עושים משהו גרוע אבל הוא מאושר על ההזדמנות שהוא מצא לקוח שאפשר לייקר לו את הריביות. ריביות יקרות הן דבר גרוע. הן גורמות לכם לשלם הרבה יותר כסף על ההלוואה שלקחתם.

   

 • הגדירו את צורת התשלומים- אסור שלקוח יבוא לשלב הגמר של הקניה שלו ובסוף יגלה שאין לו דרך לשלם את המוצרים שאסף בעמל רב, כי צורת התשלומים שלכם לא תואמת את האפשרויות שלו. לכן, תנו הסבר בדרכים המיועדות לכך איך בדיוק נגבים התשלומים. אם אתם לא מכבדים צ'קים, ציינו זאת בפרסום.

   

 • נצלו את הטכנולוגיה- בעבר כאשר הכל עבד על עט ודף, היה צריך להיות בעל עסק מוכשר מאוד כדי לנהל את הכספים כמו שצריך. היום אתם לא צריכים לדעת כלום, כל מה שאתם צריכים זה שתהיה לכם תוכנה על המחשב שלכם שתסביר לכם איפה אתם תוך כדי שהיא עושה סינכרון עם התאריך, כמות ההוצאות וכמות ההכנסות. זה יעזור לכם מאוד.

   

 • הפרידו בין החשבון העסקי לחשבון הפרטי- למרות שאתם חשים שהעסק הוא ממש חלק מהבית שלכם, זה לא באמת כך. אתם צריכים להפריד בין החשבונות. איך עושים את זה? מנהלים חשבון עסקי ומדי חודש מעבירים את הרווחים לחשבון הביתי, כאילו אתם משלמים לעצמכם משכורת.

   

 • צריכים לשכור מוכר? חפשו אחד עם רקע בחשבונאות- ניהול תזרים המזומנים זו מלאכה מורכבת. כדי להקל מעליכם אותה, אתם יכולים לשכור עובד שיעזור לכם במכירות ובכל מה שאתם צריכים. כדאי שיהיה לו רקע בניהול חשבונות.

היפגשו עם חברת המפתח ללווי והקמת עסקים

אנו בחברת המפתח נשמח להעניק לכם שירות אדיב ומקצועי בכל הקשור לניהול העסק שלכם וקידומו. אצלינו אתם יכולים למצוא שירות של הקמת אתרים וכתיבת תוכן כך שתוך כדי ליווי העסק תוכלו לקדם אותו מבחינה אינטרנטית. 

אני רוצה להיפגש עם המומחים של חברת המפתח ללווי והקמת עסקים.