המדריך המלא לניהול עסק ביתי

שכירים רבים שחולמים על היום בו הם יהפכו לעצמאיים, מעוניינים לפתוח עסק מהבית. עסק מהבית זה נשמע יותר בקליל מאשר עסק הנמצא במקום שכור. אבל לא תמיד זה ממש כך. אם אתם בכל אופן רוצים ללמוד לנהל את העסק שלכם כפי שהוא בצורה האופטימלית. אתם מוזמנים להמשיך איתנו. 

נעבור יחד אתכם על מספר נקודות שעל ידי חיזוקן אתם יכולים דווקא לחוש את ההצלחה שבפתיחת עסק ביתי ולא להיפך. כי כדי לפתוח עסק ביתי ולנהל אותו נכון צריך הרבה יותר מסתם קישורים. כדי למנוע ממכם את עוגמת הנפש של למידה על בשרכם, ערכנו לפניכם הדרכה קצרה אך מהותית לניהול עסק ביתי בצורה נכונה. 

איך עובדים ביעילות בעסק מהבית? 

 • משרד, זה הכותרת

  כדי שתהיה לכם את הפניות המלאה לשבת ולעבוד, אתם לא יכולים לעשות את זה על שולחן הסלון. אתם חייבים להקים לעצמכם משרד בו תחושו ממש כמו במשרד. על סביבת העבודה להיות נקיה ומסודרת. ועל הריהוט להיות ריהוט משרדי. כי גם אם לבן שלכם יש מכתביה בחדר, אתם לא יכולים להשתמש בשולחן שלו בתור משרד, אתם צריכים את הפרטיות המושלמת. ועוד דבר חשוב, גם אם יש לכם כיסאות מאוד נוחים בסלון ובמטבח, אתם צריכים לפנק את המשרד שלכם בכיסא משרדי ולארגן לעצמכם פינת עבודה איכותית.
ניהול עסק ביתי

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

 • זמני עבודה קבועים וידועים מראש

  אם כל הזמן אתם רוצים לעבוד, אבל בפועל אתם עובדים רק מדי פעם, אזי בסוף חודש כאשר תבדקו את עצמכם, תגלו שגם עבדתם מעט שעות וגם הרגשתם כל הזמן את העבודה. בגלל שהעבודה היא בבית,  אתם חיים בתחושה שהיא רובצת לכם על הצוואר כל הזמן. אבל ברגע שתעשו לעצמכם סדר יום ממש כמו שאתם שכירים, תגלו שאתם יכולים לעבוד ואחר כך למרות הימצאותו הקרובה כל כך של המשרד שלכם, להיות בבית.

  סעיף זה מתחלק לשניים:
  א' הגדרת זמנים מסוימים לעבודה.
  ב' להיות עם משמעת עצמית ולעבוד על פי ההגדרות שלכם.

 • חלוקת הזמן שלכם בצורה נכונה

  אם יש לכם עסק ביתי זה אומר שאתם לא אחראיים רק על תחום אחד ושוכחים מכל השאר. אתם אלו שעושים את הדברים בפועל. גם את מה שמאחורי הקלעים. כדי שתקיפו את כל תחומי העבודה שלכם ולא תחושו שיש תחום אחד מוזנח, אתם חייבים לעשות לעצמכם חלוקה פנימית בתוך סדר היום. אם למשל יש לכם אתר אינטרנט, כחלק מהעסק שלכם, חוץ מהקטע של מכירת המוצרים ונתינת השירות ללקוחות, אתם צריכים לתחזק את האתר שלכם, לכתוב בו חומרים ולהעלות תגובות של לקוחות. זה דבר שלוקח זמן משלו. עד שלא תקדישו לצורך כך את הזמן המיועד לכך, לא תגיעו לזה.

   

 • רשימת מטלות יומית

  אחד הדברים המוכחים, העוזרים להתנהלות נכונה בכל תחום שהוא זה רשימת מטלות. כאשר אישה מתכננת גם לקפל כביסה גם לעשות מספר טלפונים דחופים ובין לבין לצאת לקופת החולים… אם היא תעשה לעצמה רשימה מסודרת ואחרי כל דבר היא תסמן לעצמה V, מסתבר שהיא תצליח לעמוד בכל המטלות. אבל כאשר לא זוכרים בדיוק מה יש ועושים את הכל בבלאגן, כל דבר ייקח יותר זמן וחבל. בעסק פרטי יש המון מטלות קטנות שיש למלא מדי יום. אם בסוף כל יום תעשו לעצמכם רשימה למחר, אתם תמצאו את עצמכם עובדים בצורה הרבה יותר רגועה ומסודרת. כי אין כמו לדעת בדיוק את המטלות ולמחוק אותן אחת אחת.

רוצים לקדם את העסק הביתי?

אנו בטוחים שאם תיישמו את הדברים תגיעו למצב אידיאלי בהתנהלות העסק שלכם. אחרי זה כל מה שנותר לכם לעשות זה לחכות לראות את הרווחים המניבים מהעסק שלכם. כי עם התנהלות נבונה גם זה יגיע בעזרת ד'. רוצים עזרה בחלק הפיננסי? הקליקו כאן והמומחים של חברת המפתח ללווי והקמת עסקים יבואו לעזרתכם. החברה מתמחה בניהול עסקים החל מסידור מטלות וכלה בהשגת מימון לפרויקטים עסקיים. הקליקו כאן ועשו את הצעד לקידום העסק החשוב לכם.