המדריך המלא ליצירת הכנסה מתמונות

כאשר מגיעים לשלב של חיפוש עבודה, מגלים כי הכל עניין של רעיון. צריך למצוא את הרעיון במה לעבוד וזה יהיה הקו המנחה עד למציאת העבודה בפועל. תכל'ס בן אדם רוצה לעבוד בתחום שהוא מוכשר ובתחום האהוב עליו. יש לכם כישרון צילום? רוצים לעשות מזה כסף? אפשר להרוויח הכנסה יפה מתמונות. 

מי ישלם על תמונה שצילמתם? 

ישנם מספרי אתרים מובילים בתחום מכירת תמונות, המפורסם מביניהם הוא שאטרסטוק. מהיכן יש לשאטרסטוק את שלל התמונות שהוא מציע לקהל הרחב? מצלמים שהעלו אליו תמונות. מי שיודע איך לעשות את זה טוב, יכול לקבל הכנסה מאוד נחמדה. יש כאן את כל המעלות, מצד אחד עבודה בלי בוס על הראש ומצד שני עבודה בלי השקעה פרט להשקעת זמן בצילום, עריכה והעלאה. 

הכנסה מתמונות

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

רשימת אתרים להעלאת תמונות: 

איך מתחילים לעשות כסף מתמונות מצולמות? 

לפני שאתם מתחילים להשקיע את הראש ברעיונות, הכי חכם מצדכם יהיה להיכנס לשאטרסטוק, ופשוט לנבור באתר הענק הזה. כאשר תראו את הסגנון, תוכלו להיכנס חזק מאוד לעניינים. יש מקומות בהם תוכלו לעבור הכוונה להעלאת תמונות ולהגדלת הרווחים מתמונות אלו. הרי על כל הורדת תמונה לא מרוויחים הרבה. צריכים להיות המובילים במילות המפתח, ולהיות נגישים כדי שיורידו את  התמונות כמה שיותר אנשים. 

אתם לא צריכים להשקיע את הראש ברעיונות מקוריים לתמונה. צילמתם פרה? יש כמה אנשים שישמחו להוריד אותה כדי לשמש כרקע לעיצוב רלוונטי. לכן, כל תמונה יפה שצילמתם, גם אם לא התכוונתם להעלות אותה לאתר למכירת תמונות, שימו לב להעלות אותה אם היא מספיק מקצועית. 

מה חשוב לדעת על העלאת תמונות לאתרי תמונות? 

בחלק מהאתרים המובילים במכירת תמונות, תצטרכו לחתום על כך שאתם לא מעלים את התמונות שלכם לאתר נוסף. 

  • על תמונות טובות משלמים. מסתבר שתוכלו להעלות כמעט כל תמונה לאתר אינטרנט, אבל רק על תמונות מקצועיות, יציעו לכם תשלום. לכן, לפני שאתם מתחילים להשקיע הזמן בצילום תמונות חובבניות, חשוב להיות מודעים לכך.
  • מילות מפתח – לא משנה כמה התמונה שלכם טובה, אם לא תתייגו אותה במילת מפתח בעלת ביקוש, אף אחד לא יגיע אליה. תייגו את התמונה שהעליתם בכמה שיותר תיאורי מפתח. 
  • מקצועיות – חשוב להקפיד על העלאת תמונות מקצועיות שימשכו את הגולשים לבחור דווקא בהן. לצורך כך תוכלו להסתפק במצלמת הטלפון שלכם אבל חשוב שתכירו את רזי הצילום. כי גם מהטלפון ניתן להוציא תמונות מדהימות. 
  • מבחן קבלה – כדי להעלות תמונות באתר צריך להעלות תמונות לדוגמא ורק לאחר מכן מתקבלת תשובה אם ניתן לפתוח חשבון בארת או לא. גם אם לא קיבלתם רישיון מבעלי האתר, אל תתייאשו, נסו בהמשך עם עוד תמונות. תמיד יש לאן להתייעל. בנוסף, אם לא אושרתם באתר אחד, פנו מייד לאתר אחד ונסו לקבל את האישור שלו. 

חשוב לזכור כי מהעלאת תמונות לאתרים לא מתקבלת הכנסה גדולה כי אם הכנסה צדדית. יש קורסים לא יקרים בהם ניתן ללמוד את כללי העלאת התמונות שיובילו להעלאת ההכנסה מעיסוק זה. הכנסה כזו היא הכנסה פאסיבית כי גם אחרי שנים מיום העלאת התמונה אתם יכולים ליהנות מפירות אותה עבודה.  

חולמים להיכנס לתחום העסקי? לא יודעים איך עושים את זה? בדיוק בשביל זה המומחים של חברת המפתח ללווי והקמת עסקים כאן לשרותכם. אנו מלווים עסקים בהקמה משלב הרעיון ועד לשלב הביצוע. ייעוץ וליווי עסקי זה כאן.