המדריך המלא להקמת עסק שירותי תפירה מהבית

עברתם הכשרה מקצועית בתחום התפירה ואתם מעוניינים להרוויח מהידע שלכם? בחרתם את התחום הנכון. בשנים האחרונות בעלי חנויות רבים למדו לעשות שימוש בתוצרת מייד אין צ'יינה. אבל חלקם חוו על בשרם את השלכותיה של המרובעות הסינית הנודעת ולכן רבים מחפשים פתרונות אחרים. ייצור ביתי נותן את המענה לבעלי חנויות בוטיק. בעלי רשתות ארציות, או בינלאומיות לא יפרגנו לעצמם לעבוד עם יצרנים פרטיים, לא רק בגלל העלויות, אלא בגלל ההתעסקות היום יומית שלא תואמת את סדר יומם העמוס בניהול הרשתות למיניהם. 

מי עובד עם תופרים פרטיים? 

חנויות המנהלות סניף עד שלושה סניפים. 

אופי העבודה הוא גמיש ונוח. אין צורך לשכור מקום לצורך העבודה. אם יש לכם חדר פנוי בבית, תוכלו להסתפק בו. אבל אם יש לכם צורך בעזרה מקצועית, תופר נוסף שיהיה לעזרתכם בימים של עומס ולחץ עבודה, תצטרכו לקחת זאת בחשבון. יש גם תופרים שמסתדרים מצוין עם הזמן העומד לרשותם, אבל מתקשים לעבוד לבד שעות רבות, עבורם יתאים לשכור מקום משותף יחד עם תופר נוסף או כל בעל מלאכה אחר כדי להנעים לעצמם את שעות העבודה המשמימות. 

איך מקימים עסק לשירותי תפירה מהבית? 

כדי להתבסס על המשכורת מעסק כזה, עליכם להתכונן כראוי. קחו בחשבון שעצמאים לא מקבלים בסוף חודש משכורת מובטחת. הם מתבססים על כמות הלקוחות שמגיעים אליהם. לכן, דבר ראשון עליכם לעשות כל שביכולתכם כדי לפרסם את עצמכם. תוכלו לעשות זאת על ידי פניה ישירה לבעלי חנויות או בכל צורה שהיא. 

גם אם אתם אלופים בעיצוב גזרות חדשניות, אל תתבססו רק על תפירת בגדים חדשים. הציעו גם שירותי תיקוני תפירה. כמעט כל משפחה נזקקת לתיקוני תפירה. ברגע שתפרסמו בעלון מקומי, או אפילו בבניינים בשכונתכם, סביר להניח שתקבלו עבודות תפירה. 

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מה חשוב לדעת בתחום התפירה הביתית? 

  • ניצול זמן – גם אם אתם מתחברים לתפירה מהמקום האמנותי שבנפשכם, אל תעבדו לפי מצבי רוח משתנים, אלא על פי לוח זמנים ברור ומוגדר. ברגע ששעות העבודה שלכם יהיו קבועות, העבודה תהיה יעילה הרבה יותר וההספקים גם הם בהתאם.

 

  • תמחור נכון – עסק של תפירה ביתית פחות מצוי. ולכן, חשוב מאוד לוודא שאתם מתמחרים את התקונים או את שירותי התפירה שלכם בתמחור נכון. מצד אחד שלא תצאו מופסדים ומצד שני שלא תפספסו לקוחות בגלל מחיר מופקע.

 

  • אחריות – ברגע שאתם לוקחים עבודה, הלקוח מצפה ממכם לזכור ממנו, להחזיר לו את העבודה מבוצעת בתום זמן ההתחייבות בצורה הטובה ביותר. השם הטוב שלכם נבנה על ידי עבודה אחראית ומסורה שלכם.

מחפשים יועץ עסקי מומלץ לליווי עסק בהקמה?

בדיוק בשביל זה המומחים של חברת מהפתח ללווי והקמת עסקים נמצאים כאן לשרותכם. אנו מלווים עסקים בהקמה משלב הגיית הרעיון, ועד התממשותו בפועל. תנו למומחים בתחום לבנות לכם תוכנית עסקית כלכלית אסטרטגית. העסק שלכם יכול להתפתח ולהפיק לכם רווחים יפים!

פשוט תקליקו.