המדריך המלא להקמת עסק לעיצובי בלונים?

להתעסק עם בלונים זה או אהבה או ההפך… אם למדתם לעצב בלונים אתם יכולים לפתוח עסק ולהתפרנס ממנו בכבוד. אירועים עם ילדים יכילו בדרך כךך בלונים מעוצבים. גם אירועים מכובדים כמו אירועי השקה שונים מתהדרים בשער בלונים מעוצב, מרשים ותואם לצבעי לוגו החנות או האירוע. 

מי קהל היעד?

בעלי אירועים ישמחו לפאר את האירוע שלהם בבלונים מעוצבים. אתם יכולים לפנות לבעלי אולמות להצעת שיתוף פעולה כך הם יציעו את שירותכם לבעלי השמחה החוגגים באולם. פנו למרכזים קהילתיים, מוסדות ציבוריים כמו גם לאנשים פרטיים החוגגים ליקירם. עיצובי בלונים מתאים למשלוח מתנות, ימי הולדת, מוסדות ואף לחניכת סניף חדש במוסד כמו קופת חולים. 

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מה הם השלבים לפתיחת עסק לעיצוב בלונים? 

  1. פתיחת תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. עסק לעיצוב בלונים אינו דורש רישיון נוסף לתעודת עוסק. אבל חשוב לדעת כי גם אם אתם מתכננים לפתוח את העסק הזה כהשלמת הכנסה, חשוב מאוד לפנות למנהל חשבונות שיעזור לכם לנהל את חשבונות העסק וייצג אתכם בצורה מקצועית מול רשויות המס.
  2. רכישת ציוד  – לא מדובר בהשקעה גדולה. תצטרכו לקנות בלונים מכל הסוגים ומכל הגדלים, מנפח בלונים וציוד נלווה שיעזור לכם להעמיד שערים, סרטים, גומיות וכו'.
  3. עריכת סדנאות – על מנת להשלים את ההכנסה שלכם תוכלו גם להעביר סדנאות מעניינות בבתי ספר, קייטנות ונופשונים. אחרי שאתם ידועים כמעצבי בלונים מקצועיים, הדרך ליציאה בסדנאות לא תדרוש ממכם הרבה יותר ממעט אומץ.
  4. מיתוג ופרסום – כדי להיות נוכח בשוק, חובה למתג ולפרסם את העסק בצורה מקצועית ואיכותית. איך עושים את זה? פונים למומחים של המפתח דיגיטל והם כבר יתאימו לכם את הפרסום המדויק התואם באופן מושלם את התקציב שלכם.
  5. ייעוץ עסקי – כאשר מדובר בעסק שלא דורש השקעה כספית, נשמע כי ייעוץ עסקי, עלול להיות מיותר. אבל זה ממש לא נכון. על ידי ייעוץ עסקי, תוכלו להכפיל את כמות הרווחים שלכם מהעסק ולנצל את הכישרון שלכם על מנת להפיק את ההכנסה החודשית הגבוהה ביותר. 

פנו למומחים בליווי עסקים בהקמה ושיירנו לעצמכם הצלחה עסקית. עם המפתח לליווי והקמת עסקים העסקים מצליחים יותר. מגיע לכם ליהנות מעסק מרוויח ומצליח.