המדריך המלא להקמת עסק להשכרת מקרנים

העולם הדיגיטלי של ימינו גרם לכך שבכל אירוע קטן כגדול, מקרן הוא דבר מתבקש… גם כאלה שנזקקים למקרן באופן די תדיר, לא מפרגנים לעצמם לרכוש מקרן, ואפילו רק מהסיבה שאין להם את הזמן והכוח להגן על המוצר ולתחזק אותו. מדובר במוצר יקר (תלוי באיכויות ובאפקטים) ורבים הם אלה המעדיפים להשכיר מקרן ולא לקנות. המדריך הזה יעזור לכם להבין איך תקימו את העסק המדובר בצורה הטובה ביותר. 

מי קהל היעד להשכרת מקרנים? 

  • בתי ספר – לא לכל בית ספר יש מבנה אולם קבוע וחלקם ישמחו לקבל שירות של השכרת מקרנים וניהול בשטח/ לזמן יציאה לטיול להקרנת סרט.
  • משפחות ומפיקי אירועים – יום הולדת לסבא, אירוע בר מצווה וחנוכת הבית. מי לא אוהב להקרין דברים יפים שירתקו את המשפחה המוזמנת? אירועים משפחתיים ומפיקי אירועים הם השוק החם. במיוחד במגזר החרדי בו לא בכל בית יש מחשב.
  • בעלי עסקים ובעלי אולמות – בעלי עסקים שמשווקים מוצרים חדשניים ויוצאים בערבי השקה. כדי להפיק ערב השקה שיניע לפעולה, חשוב מאוד להצטייד במקרן שיקרין את המוצרים המדוברים בצורה ברורה ונעימה לעין.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהן העלויות להקמת עסק להשכרת מקרנים? 

עסק של השכרת מקרנים אינו דורש עלויות גבוהות. אתם לא צריכים להיות נוכחים בחנות. תוכלו לפרסם השכרת דגמים שונים של מקרנים והמשלוחים יצאו הישר מהבית שלכם לבית הלקוח. תוכלו גם להתחיל להשקיע בהדרגה על ידי רכישה מצומצמת של מקרנים ועלייה במספר המקרנים ככל שיעלה הביקוש. 

אחת מהעלויות השוטפות שאתם צריכים לקחת בחשבון, זהו תחזוק המקרנים ותיקונים. מקרן ממוצע עולה 1000 ש"ח, תיקונים עולים גם הם, מסכים ניידים להקרנה עולים קרוב ל 500 ש"ח.  

מהם השלבים המקדימים להקמת עסק להשכרת מקרנים? 

  • פתיחת תיק ברשויות המס – כדי לעבור את השלב הזה במהירות ויעילות מקסימלית, חשוב מאוד ליצור קשר עם משרד רואי חשבון המתמחים בליווי עסקים.
  • מיתוג – גם אם אתם לא מתכננים ללכת על עסק גדול, אלא כהכנסה מהצד כתוספת לעבודה קיימת, על מיתוג אי אפשר לוותר. ברגע שהעסק ממותג, אנשים ירגישו אמון ורצון ליצור אינטראקציה דווקא עם המותג שלכם.
  • ביטוח תכולה – חשוב מאוד להגן על הציוד היקר שרכשתם על כל מקרה של שריפה, גניבה וכדומה. שימו לב. פוליסות ביטוח מתומחרות בכל חברת ביטוח בצורה שונה. פנו לסוכן ביטוחים מנוסה שישיג עבורכם את הפרמיה הזולה והמתאימה ביותר.
  • בניית תוכנית עסקית כל עסק המעוניין להגדיל את רווחיו ולהיות רווחי חייב לפנות לייעוץ עסקי מומחה לעסקים בתחילת דרכם. בדיוק בשביל זה כדאי שתכירו את היועצים העסקיים שלנו, בחברת המפתח לליווי והקמת עסקים.

 

כדי ליהנות מעבודה מקצועית, עסק מצליח ותוכנית עסקית בנויה היטב, דברו איתנו. נשמח לעמוד לשירותכם.