איך מקימים עסק של השכרת עמדות מחשבים?

למרות ואפילו בגלל ההתפתחות הטכנולוגית, מתעורר צורך במגזרים שונים בעמדות מחשב להשכרה. במגזר החרדי רבים נמנעים מאחזקת מחשב עם אינטרנט בבית. לצורך כך קיימות עמדות מחשב זמינות בתשלום לפי זמן שימוש. על האינטרנט להיות מסונן בחסימה הנחשבת מהודרת וכך תוכלו להיכנס לשוק ולהנות מרווחים נאים.

מיהו קהל היעד של עסק להשכרת עמדות מחשב?

  • אנשים שאין להם מחשב ונדרשים למחשב לצורך עבודתם.

אנשים שהעבודה שלהם נעשית בעזרת מחשב, ואין להם מחשב פרטי בשל אילוצים שונים, ירצו להשכיר מחשב לעבודה. לפעמים מדובר באנשים שרוצים לנסות את העבודה החדשה, ואם יצליחו בה והיא תתאים להם, הם ישקיעו ברכישת מחשב פרטי. בחברה החרדית העניין מקובל ומבוקש. במגזר הכללי תתקשו למצוא מישהו שיחפש להשכיר עמדת מחשב לפי שעות. 

  • אנשים שאוהבים חברה ומשעמם להם לעבוד עם המחשב לבד בבית.

ישנם אנשים שהעבודה שלהם מונוטונית כמו קלדנים, נקדנים ועוד. הם יעדיפו לעבוד בקרבת חברה נוספת. כך שהאפשרות לעבוד בחדר משותף עם קולגות נוספות יכולה להיות אופציה מצוינת

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

התמקדו בקהל היעד אליו אתם מעוניינים לפנות, אם אתם מעוניינים להציע עמדות מחשב להשכרה לפי חודשים – האופציה השניה תתאים לכם, אם תרצו להציע עמדות מחשבות לפי שעות, האופציה הראשונה תענה על ההגדרה.

כמה כסף תדרשו להשקיע בפתיחת עסק של עמדות מחשבים?

מדובר בהשקעה גדולה. 

  • קודם כל, תדרשו להשכיר חדר מספיק גדול. השכרת שטח עולה לא פחות מ 3,000 ש"ח.
  • עלות שולחנות מתאימים תהיה בממוצע 400 ש"ח לעמדה. אתם תצטרכו לפחות 4 עמדות להתחלה (1,600 ש"ח).
  • מחשב + ספק אינטרנט +סינון – כל מחשב נייח עולה בממוצע 4,500 ש"ח, עלות סינון למחשב משתנה בין החברות. המחיר הממוצע לסינון מקובל נע באזור ה 50 ש"ח ומעלה. 
  • בנוסף, תצטרכו להתאים את החדר למטרתו. לרכוש מזגן לחדר. אם אין שירותים ומטבח, תדרשו לבנות שירותים חדש ומטבח מאובזר. רכשו מוצרי קפה, מתקן מים וכוסות. כך שההוצאה על התאמת המקום יכולה להתייקר משמעותית. 

לא פותחים עסק בלי ייעוץ שיווקי. חשוב מאוד שתפנו לאיש מקצוע שימפה את מצבכם ויבדוק שאכן שווה לכם לפתוח את העסק.

השקיעו בפרסומת ממוקדת!

היום, הפרסומת היא הדרך המובילה להצלחת עסק. אי אפשר להקים עסק מצליח מבלי להשקיע בפרסומת מפציצה. אחרת, מי יחשוב לפנות דווקא אליכם? אבל כאן, כאשר מדובר בעמדות מחשב, אין לכם צורך בפרסומת אטרקטיבית, אתם רק צריכים לחשוב איך להגיע לקהל היעד שלכם. מקמו את החנות באזור לא מרוחק הנמצא בסביבת קהל היעד שלכם. ועכשיו, תנו לפרסומאים לעבוד בשבילכם. הם יעשו לכם את העבודה. עלות של פרסומת טובה יכולה להגיע ל 30 אלף ש"ח ומעלה. חשוב שתוסיפו אותם לסל ההוצאות.

יועץ עסקי מומלץ לעסק להשכרת מחשב

מעוניינים לפתוח עסק להשכרת עמדות מחשב? אתם חייבים להכיר את חברת המפתח לליווי והקמת עסקים. היועצים העסקיים בחברה מלווים מידי יום עסקים רבים להצלחה משגשגת. תנו גם אתם למומחים בתחום לעבוד למינוף העסק שלכם. לצורך כך צרו איתנו קשר לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות וללא עלות.