המדריך המלא להקמת סלון שמלות כלה

יפה לכם, בחרתם תחום משמח מאוד. להקים עסק בתחום כל כך מרגש שבכל יום מחדש תצטרכו להתרגש יחד עם עוד כלה לפני חתונתה, זו חוויה שלא כל בעל עסק זוכה לה. אבל לפני שאנחנו מדברים על כמה כיף זה, בואו נדבר על הדרך להקים סלון כלה ועל כל מה שצריכים לעשות כדי לנהל עסק כזה בצורה טובה. 

מהם השלבים בהקמת סלון שמלות כלה? 

  • מנהל חשבונות – הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות כדי להקים את העסק, הוא להיות בקשר עם רואה חשבון. היעזרו במנהל חשבונות שידריך אתכם בפן המשפטי ויעזור לכם בשלבים הראשונים של ההקמה והרישום ברשויות המס.
     
  • השכרת מקום מתאים – סלון כלה, זה לא עוד עסק רגיל. אתם צריכים למצוא מקום מספיק גדול ורחב כדי להקים סלון כלות. הרי השמלות תופסות נפח והמדידה גם היא דורשת מקום מספיק גדול. בנוסף לאולם תצוגה ולמקום בו תקבלו את הכלה, אתם צריכים להכין עוד חדר לתופרות. קחו זאת בחשבון.

סלון כלה
  • עיצוב ושיפוץ – סלון כלה חייב להיות מלכותי ומעודן. הוא צריך לכלול תאי מדידה וחדר גדול עם מראות מכל הכיוונים. כחלק מתהליך עיצוב הסלון, אל תוותרו על יועץ תאורה ומעצב פנים שיעזרו לכם להפוך את המקום למואר ויוקרתי ככל האפשר.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

  • השלב המאגר ביותר, בחירת שמלות וספקים – אתם צריכים לראות איך אתם רוצים לעבוד, שהתופרות שלכם תתפורנה לכם את השמלות או שאתם מחליטים לייבא שמלות מוכנות ולהחזיק תופרות שתדענה להתאים את השמלות על הכלות. בכל מקרה אתם צריכים לעבוד בסגנון מסוים. כדאי מאוד להביא גם דברים יוקרתיים במחיר טוב, אבל גם דגמים יוקרתיים במחירים נמוכים יותר, כדי שגם כלות שאין להם אמצעים תוכלנה להרשות לעצמם להתלבש לקראת החתונה בסלון שלכם.

  • גיוס עובדות – אי אפשר לנהל שמלות כלה בלי עזרה של צוות. חשוב מאוד לוודא שהן בעלות טקט ויתנו את ההרגשה הטובה ביותר לכלה שמגיעה לבחור את שמלת הכלולות שלה. בנוסף לכך, עליכם לגייס תופרות מנוסות שיש להם ניסיון בשמלות יוקרה. שמלת כלה בדרך כלל דורשת תיקונים. בנוסף לכך, חלק מהכלות יש להן טעם אישי והן תרצינה להוסיף עוד אביזר או טקסטורה לשמלה שלהן. חשוב מאוד להראות במקום איך תיראה ההופעה שלהן אחרי הוספת האביזר. 

  • מכונות מיוחדות לכיבוס השמלות – כאשר אתם משכירים שמלה, היא צריכה שיפוץ מחדש. במהלך החתונה היא מתלכלכת וחייבת לעבור אחר כך שיפוץ ושדרוג לכלה הבאה שתרצה את הדגם הזה.  שימו לב שיש לכם את הכלים לעשות את הניקיון הזה בצורה מקצועית בסלון שלכם. מרבית הסלונים יוצרים קשר עם מכבסה מקצועית ומנוסה ומגיעים איתה להסדר משתלם. חשבו על כך. 

  • פרסום ומיתוג – קחו בחשבון שאתם לא היחידים בארץ שמציעים שמלות כלה. לכן, תצטרכו להשקיע בפרסום ומיתוג מקצועי לעסק שלכם. אם אתם רוצים ללכת על גדול, תקימו אתר. היום העולם הדיגיטלי הולך וצובר תאוצה וכלות רבות רוצות להתרשם קודם כל באתר. כך הן בודקות אם סגנון השמלות עונה לסגנון שהן מחפשות. 

איך חברת המפתח תסייע לכם בהקמת סלון כלות?

כשמקימים עסק צריכים לקחת את הנתונים הקיימים ולשקלל אותם יחד בהתאם לנסיבות הקיימות ולהוביל אותם להצלחת העסק המוקם. יועץ עסקי יעשה זאת בשבילכם. פרגנו לעצמכם הקמת עסק בראש שקט ורגוע. הקליקו כאן להיכרות עם המומחים בחברת המפתח שמינפו עסקים רבים להצלחתם.