המדריך המלא להקמת מרפאה וטרינרית בישראל

וטרינר ממוצע מרוויח מאות אלפי שקלים בשנה. מדובר בעבודה רווחית ופחות נפוצה המשלמת בתוכה את תחום הרפואה והטיפול בחיות. וטרינרים רבים למדו את המקצוע כדי להגשים חלום ילדות. 

מי קהל היעד?

  • רישיון עיסוק – כדי לעסוק בוטרינריה בישראל תצטרכו לקבל רישיון ממשרד החקלאות ומהמשרד להגנת הסביבה.

     

  • רישיון עסק – כדי לקבל היתר להקים מרפאה וטרינרית תצטרכו לקבל רישיון עסק מהעירייה המקומית. גם אם לא קיבלתם את האישור המיוחל, אתם יכולים לבקש אותו שוב ויש סיכוי שיאשרו זאת לאחר בדיקה נוספת. לצורך כך היעזרו ביועץ עסקי מומחה לעסקים בהקמה.

  •  
הקמת עסק עצמאי כווטרינר
  • פתיחת תיק ברשויות המס – עליכם לפתוח תיק בביטוח לאומי, רשות במע"מ ומס הכנסה. את השלב הזה מומלץ לעשות בליווי רואה חשבון מומחה/

  • רכישת ציוד וטרינר – כדי לקבל קליינטים ולהתחיל לעבוד בפועל, עליכם לרכוש ציוד וטרינרי. ציוד כזה הוא יקר. בדקו שיש לכם את מקורות המימון לכך. בהמשך תצטרכו גם לחפש אחר מקום מתאים להקמת המרפאה הוטרינרית.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מחפשים יועץ עסקי מומלץ למרפאה וטרינרית בהקמה?

הגעתם למקום הנכון. אנחנו נעשה לכם את העבודה. חברת המפתח ללווי והקמת עסקים מסיעת ליזמים רבים להקים עסק מצליח משלהם. אתם לא צריכים להיות בעלי ידע מקדים כדי להקים עסק, אלא לספר לנו את החלום שלכם ולתת למומחים שלנו לעשות עבורכם את העבודה ואת בניית התוכנית העסקית. נשמח להכיר אתכם.