המדריך המלא להקמת מעון לגיל הרך בישראל

כולם יודעים שלנהל מעון, זה להרוויח הרבה מאוד כסף. אם הגעתם לכתבה הזו, יתכן שאתם הבאים בתור שעומדים להרוויח כסף מהקמת מעון. לפניכם המדריך המלא להקמת מעון לגיל הרך.

השאלה שאתם בוודאי שואלים: האם אני צריך להיות עם גישה לילדים? תכונת האופי הנדרשת ממכם על מנת להקים מעון פעוטות מוצלח, הינה יכולת ניהול גבוהה. בתור מנהלי מעון, אתם צריכים להיות מנהלים, ולדעת להעסיק את האנשים הנכונים ולמצוא את אלה שיש להם גישה לילדים. בפועל, המגע שלכם עם הילדים הוא מזערי. 

האם הקמת מעון היא עסק שווה? 

על השאלה הזו התשובה היא חד משמעית. הקמת מעון יום, היא אחד העסקים השווים ביותר. על ידי מכון הסטטיסטיקה בישראל פורסם כי בעלי מעונות רבים מרוויחים מאות אלפי שקלים בשנה. יש גם אלו היוצאי דופן, אבל הם החריגים לעניין זה. 

אם אתם מתכוונים להקים מעון, חשבו שתהיו מנהלי מעון מפרגנים. אם תפרגנו לצוות שלכם שכר מינימום ולעצמכם תשאירו את הרווחים האדירים, אתם עלולים להישאר בלי צוות ובלי ילדים. הפירגון והעין הטובה צריכים להיות בראש מעיניכם. 

הקמת מעון ילדים

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים בהקמת מעון לגיל הרך? 

  • בחירת מיקום – חשוב מאוד לבחור מקום בו הביקוש למעון הוא גדול, על מנת שהרישומים שלכם יהיו מלאים בלי שתצטרכו לפרסם את עצמכם ולהוציא כסף על שיווק המעון.
  • רישיונות – עליכם לגייס מספר אישורים בטרם תפתחו מעון יום לילדים. האישורים הנדרשים לדוגמא: תעודת מגיש עזרה ראשונה, רישיון עסקי מרשות המיסים, עמידה בתקני משרד הבריאות, רישיון מכבי אש וכן עוד מספר אישורים. פרטים נוספים תוכלו לברר באגף העיריה או המועצה האזורית.
  • גיוס הון ראשוני – הקמת מעון דורשת השקעה כספית גדולה. עליכם לצייד מבנה בכל הציוד הנדרש לצורך הפעלות ילדים, כיסאות, מזגנים, מצלמות, עיצוב המקום, השגת אישורים. כל המשימות הללו, עולות הון.
  • ביטוחים – מעון יום דורש ביטוחים מקיפים עבור הילדים, הצוות והמבנה. שימו לב, אל תפנו ישירות לחברת הביטוח, אלא גשו לסוכן ביטוח שישיג לכם פרמיות ביטוח זולות.
  • הקמת צוות – מעון יום לילדים מורכב מצוות רחב מאוד – מטפלות, סייעות, מנקות, עובדות מטבח, מזכירות ועוד. על מנת להקים מעון יום בעל שם טוב, עליכם לבחור בקפידה את העובדות, בעיקר את המטפלות המגיעות במגע יומיומי עם הילדים.
  • שיווק – הורים המחפשים לילד היקר שלהם, את הטוב ביותר, לא יחפשו את המעון שמפרסם הכי חזק. אבל אם הלוגו שלכם ישדר רכות ורוגע, זה יקנה אותם. שיווק מעון דורש השקעה של זמן, כוח וכסף. תתחילו לעבוד על זה.
  • רכישת ציוד – מטבח קומפלט, אביזרים לילדים: כסאות, שולחנות קטנים, לולים, משחקי חצר ומשחקי רצפה וכו', משטחי החתלה… והרשימה עוד ארוכה מאוד.

     

חולמים להקים עסק מצליח? אין לכם מושג מאיפה להתחיל? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. אנו בחברת המפתח ללווי והקמת עסקים נשמח לתת לכם יד בתהליך הקמת מעון יום לגיל הרך. אנו מתמחים בבניית תוכנית עסקית ולווי בשלבים הראשונים של הבנייה שלו. הקליקו כאן כדי לפגוש אותנו. נשמח לעבוד עבורכם.