המדריך המלא להקמת חברת אבטחה

לא כל אחד יכול להקים חברת אבטחה. הקמת עסק מסוג כזה דורשת רשיונות, הון עצמי, כושר ניהולי ועוד. איך בכל זאת תוכלו להפוך להיות בעלי חברת אבטחה מצליחה? כל מה שרציתם לדעת נמצא כאן. 

אפיון השוק הישראלי בתחום חברות אבטחה

בישראל ישנן מאות חברות אבטחה המספקות שירותים שונים. למרות שחלק מהמאבטחים אינם נושאים נשק חם. הביקוש לאבטחה הולך וגדל. ככל שחברות ועסקים שונים משכללים את עצמם ומתקדמים, כך הם מגדילים את הסיכוי לחוות גניבות. כמשקל נגד הם שוכרים שירותי אבטחה. 

הקמת חברת אבטחה

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים להקמת חברת אבטחה? 

כאשר מקימים עסק או חברה גדולה, יש צורך לעבור אין ספור שלבים. כאן נפרט את השלבים המשמעותיים להקמת חברת אבטחה. קחו בחשבון שזהו רק על קצה המזלג ויש עוד נתונים רבים שתקבלו כשתפנו ליועץ עסקי.

  • הכשרה – לא כל אחד שרוצה להקים חברת אבטחה, יכול לעשות זאת בפועל. תכל'ס, רוב בעלי חברות האבטחה בארץ, הם בעלי רקע צבאי. רישיון להחזקת נשק הוא חובה בעיסוק זה.

  • גיוס הון – הפרמטר שעל פיו תחליטו אם להקים חברת אבטחה הוא כמות ההון שיש לכם להשקיע למטרה זו. הקמת חברת אבטחה דורשת השקעה רבה. השכרת משרדים, רכישת ציוד וגיוס עובדים, כל אלו עולים לא מעט כסף. נקודה נוספת וחשובה, התחרותיות הגדולה הקיימת בשוק, תגרום לכם לשלם הון על פרסום ושיווק החברה שלכם.

  • שיווק – כחלק משלבי הקמת חברת אבטחה תצטרכו להעמיד איש שיווק שיצור קשר עם לקוחות פוטנציאלים (בעלי מוסדות וכדומה) על מנת להביא אותם לפגישה ולחתום על חוזה עבודה.

  • סקר שוק – לפני שאתם נכנסים להשקעה גדולה כל כך, חשוב שתיכנסו היטב לתחום של חברות אבטחה, על ידי עריכת סקר שוק מעמיק. 

יש לכם חלום גדול ומרגישים שגדול עליכם לממש אותו? חברת המפתח ללווי והקמת עסקים תעזור לכם להגשים את החלום מן הכוח אל הפועל. אנו מלווים עסקים במגוון תחומים מהשלב הרעיוני ועד לניהול העסקי בפועל. תנו למומחים לעבוד בשבילכם.