המדריך המלא איך להיות ריתמיקאית מצליחה בישראל

יש לך חוש מוזיקלי וגישה לילדים? תוכלי לעבור לימודים לא ארוכים ולהפוך להיות ריתמיקאית מוצלחת. ודאי הזיכרון הרחוק מהבהב לך ומזכיר כי בעבר ריתמיקאית היתה מגיעה לגן עם האקורדיון הנצחי שלה… היום הכל שונה. ריתמיקאית צריכה להגיע עם הרבה מאוד שמחה, אביזרי ריתמיקה לילדים, מוזיקה טובה וכן על זו הדרך. 

מי קהל היעד? 

  1. גנים ומעונות
  2. מסיבות והפעלות ילדים.
  3. כיתות נמוכות בבתי ספר. 
  4. בתי ספר של חינוך מיוחד.

מהם השלבים לפתיחת עסק ריתמיקה? 

עריכת סקר שוק – לפני שאתם מתחילים לחפש עבודה, כדאי שתעשו עבודת שטח. כמה מרוויחים ריתמיקאים, מה הרקע המקצועי שלהם ועוד ועוד. אחרי סקר שוק, יהיה לכם קל להבין לאן מועדות פניכם ולעצב את האפיון המקצועי שלכם.

ריתמיקה

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

  • יצירת קשרים – כדי להתחיל לעבוד ריתמיקאים, עליכם ליצור קשרים מול הרבה מאוד גנים מעונות בתי ספר וכו', כדי שלפחות חלק מהם ירצו לחתום אתכם חוזה על השנה הבאה. אם אין לכם כושר שיווקי ויכולת להציג את עצמכם בצורה מכובדת ומושכת, כדאי שתפנו למשווק עסקים מקצועי שיעשה עבורכם את העבודה.
  • להירשם כעסק – כדי להתחיל לתת שירות בפועל, יש צורך לפתוח תיק ברשות המס המע"מ והביטוח לאומי.
  • רכישת ציוד – ציוד של ריתמיקאית לא ידרוש מכם השקעה כספית גדולה. הציוד יכלול: מיקרופון אישי, אביזרי ריתמיקה – ביניהם קשקשנים, תופים לילדים ועוד, בוקסה, וכו'.
  • פניה לייעוץ עסקי – ייעוץ עסקי יקפיץ לכם את העסק. היועצים העסקיים שלנו מומחים בניהול נכון של עסקים, קידום עסקים, התפתחות עסקית ועוד. הכלים שיש להם יהפכו את העסק שלכם להרבה יותר רווחי ממה שהוא. אל תפספסו את הדבר הזה. 

ייעוץ עסקי מומלץ לעסק ריתמיקה בהקמה

אנו עוסקים בבניית תוכניות עסקיות ובמינוף עסקים שרוצים להתפתח. דברו איתנו, כי בחברת המפתח ללווי והקמת עסקים דואגים לעסק שלכם.