האם שווה לכם לשנות שם ולמתג את העסק מחדש? 

פעמים רבות עסק ישן מחליף שם, ופתאום כמות המכירות שלו גדלה בצורה משמעותית. איך תדעו האם השם שלכם מספיק ממותג? מתי כדאי למתג את העסק מחדש? כל מה שרציתם לדעת נמצא כאן בפוסט. 

מה צריך לעשות כדי לקדם את השיווק של העסק? 

בעלי עסקים רבים נוטים לחשוב שאם הם ישנו את הלוגו של החברה, הם יעשו את השינוי הגדול של חיי העסק שלהם, אבל במקרים רבים זו טעות גדולה מאוד. מה לוגו נותן ללקוח שלכם? הלוגו גורם למוצר שלכם להיות מוכר ללקוח ולרכוש אמון במוצר. ברגע שחברה עם לוגו מוכר משנה את הלוגו, היא עלולה לאבד את האמון של הלקוחות שלה. 

אילו שינויים ניתן לבצע בעסק לשיפור העסק? 

ברור שהכי קל זה לשנות את הלוגו וכל טוב. מה דורש שינוי לוגו? פונים לגרפיקאי מקצועי ויש לוגו. אבל השינוים המהותיים והאמיתיים, הם לוקחים את הזמן שלהם, ולכן אנו נוטים לברוח מהם. 

אתם צריכים לשים לעצמכם מטרה מול העיניים. מה המטרה? להפוך להיות עסק המוכר מוצריים מדהימים, עסק שכיף לקבל ממנו שירות ותמחור המוצרים הוא לא יקר מדי. 

ברגע שאתם עושים שינוי עמוק והחברה שלכם לא וותיקה מאוד, יכול להיות שיחד עם השינוי המהותי בהתנהלות בעסק, תוכלו לשלב גם שינוי שם העסק או רק הלוגו של העסק שלכם. בדיוק כמו שלא יעזור להחליף ברז בכדי לשפר את זרימת המים, אלא יש צורך להחליף את האינסטלציה כולה, כך גם בנוגע לעניינו. 

האם שווה לכם לשנות שם ולמתג את העסק מחדש?

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

לאילו עסקים לא כדאי לגעת בלוגו ובשם העסק? 

עסקים גדולים בסדר בינלאומי שהיקף המכירות שלהם מספיק גדול. בדרך כלל, עסק שהגיע לסדר גודל בינלאומי, זה סימן שהוא עסק מוצלח, וחבל לנסות לשנות את מה שהצליח. ניתן להגדיל את כמות הפרסומות, להשקיע יותר בשיווק העסק, אבל לא לערוך שינוים בלוגו מוצלח. 

מה עושים כשהעסק לא ממצה את הפוטנציאל שלו? 

אנו בחברת המפתח ללווי והקמת עסקים מלווים בעלי עסקים רבים החל מהשלבים הראשונים בהקמת העסק. אנו בעלי התמחות מיוחדת בהכוונת עסקים פעילים המתמודדים עם קושי בניהול תקין של העסק. עסק אמור להתנהל בצורה טובה, עם פלוס בחשבון בנק. אם אתם חשים חוסר וודאות לגבי החודש הבא, לא יודעים מהיכן תצליחו להביא מימון לצורך רכישת מלאי נוסף לחנות, יש לכם מה לשפר בהתנהלות שלכם. 

השינוי שתעברו אצלינו, הוא מהחל ועד כלה, בשביל שאתם תוכלו לצאת עם עסק מניב ומוצלח. 

פשוט תקליקו כאן וצרו קשר עם המומחים של חברת המפתח ללווי והקמת עסקים.